Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Telenor smart Plus 4.4.2 kitkat
#1

Здравейте имам 1 телефон теленор когато сложа сим карта ми излиза тази грешка всяка секунда com.android.phone спря излиза грешката когато е сложена сим картата изчистих кеша пак така ако може да ми дадете ром да го префлашна ще е добре или да ми кажете от каде да си дръпна стоковия ром да го прейнсталирам
Цитирай
Аксесоари
#2

Не казваш кой е телефона. Предполагам, че е от профила ти. Ако е наистина от профила ти, провери в темата за Samsung (която и да е) как да преинталираш firmware през Odin.
Цитирай
#3

Ако е този модел Samsung galaxy Mini GT-S5570 >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1246020

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

извинявам се забравих да ви спомена че телефона е Telenor smart Plus 4.4.2 kitkat
Цитирай
#5

Френска марка Mobiwire, произведен в Китай. http://nixanbal.com/telenor-puska-seriya...a-si-brand
Ако има гаранция, потърси съдействие в Теленор.
Цитирай
#6

Предлагам ти да влезеш в Настройки и да махнеш Автоматично да прилага дата и час. После изтриваш кеша и данните на приложенията Phone и STK сим приложението. После влез в recovery и направи wipe cache partition. В рековъри се влиза като изключиш телефона и после задържиш двата бутона Power и Увеличаване на звука после маркираш с Намаляне на звука >> Recovery и натискаш Power веднъж за да влезеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Обадих се на теленор казаха ми да го флашна но не мога да намеря ром за него някой може ли да ми помогне ?
Цитирай
#8

Помогнаха ти-просто прочети горните постове!Линка за рома,разбери какво е Один,откъде да си свалиш драйверите за чипсета и си готов.
Цитирай
#9

(2017-05-29, 22:52:14)destruk7or написа:  Обадих се на теленор казаха ми да го флашна но не мога да намеря ром за него някой може ли да ми помогне ?

Щом си се обадил нека ти посочат от къде да изтеглиш софтуера, а ти опита ли метода който посочих?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Odin е само за телефони Самсунг , или греша?
Цитирай
#11

(2017-05-30, 15:32:53)BisVal написа:  Odin е само за телефони Самсунг , или греша?

Само за самсунг
Цитирай
#12

Може да потърсиш и тук: https://www.sammobile.com/firmwares/

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Цитирай
#13

Не съм търсил модела на тела на колегата,щом не е Самсунг,значи да чете вместо "Один"-"МТК Тулс"!Имах предвид,да разгледа малко темите,да придобие малко представа какво е "флаш" и "ром" и местата,където да ги търси.Лошото на тези брандирани апарати на операторите-апарати с марка"М-Тел","Теленор" и т.н.обикновенно са евтини китайски произведения и е много трудно да се намери ром за тях!
Цитирай
#14

Звънкай направо в Теленор. Аз имах един такъв боклук / Telenor Smart a.к.a MobiWire / и нямаше флашване, а сигурно съм преровил xda и google 10 пъти.

iPhone 7 Plus
Цитирай
#15

Той човека е звънкал,ама са го отсвирили,да "го флашнел".Ако боклучката е гаранционна,отивай в някой офис и им го "флашни" в тиквите мошеннически!
Цитирай
#16

(2017-05-31, 07:39:14)vertexe написа:  Той човека е звънкал,ама са го отсвирили,да "го флашнел".Ако боклучката е гаранционна,отивай в някой офис и им го "флашни" в тиквите мошеннически!

Рових може би около цели 5 часа във интернет няма нищо за този смачкан смартфон единствения начин да го отворя и да видя от вътре кой модел е телефона не е в гаранция

Добре нека оставим този теленор ще го използвам за музика защото без сим карта вари добре но имам 1 телефон алцател поп ц5 5036х показва логото и прави рестарт и пак така постояно може би съм го флашнал над 5 пъти със различни ромове и пак така само рестарт как да го оправя??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)