Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Одобрявате ли lenovo vibe c2 power
#1

Здравейте одобрявате ли този телефон http://www.emag.bg/smartfon-lenovo-vibe-...D12JF2BBM/ как се справя какви са + и - на модела
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е лошо принципно, но има отчетлив лаг. Ползвал съм Lenovo P1m, което е 1 към 1 с този, с изключение на малко по-голямата батерия. Ако нямаш претенции за бързодействие, ползва се основно за разговори и леки приложения, ще свърши работа. Съвет: разгледай обявите в олх - пълно е с нови, запечатани телефони до 250 лв. с по-добри характеристики. (Huawei P8 lite примерно).

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#3

Еми да държа на бързодействието,май трябва да спестя още малко пари.А ако взема някой самсунг например и е с 1гб рам и 8гб пространство по добре ли ще се справи.Според мен има добри параметри леновото защо тогава лагва влички модели ли им са такива
Цитирай
#4

Mediatek MT6735P,това е отговора за лага на Леновото.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

На този www.gsmarena.com/asus_zenfone_go_zb500kl-8467.php май му е малко по добър процесора или няма да има промяна
Цитирай
#6

Не всички модели на Леново са такива, но на този специално процесора е доста, доста слабичък. Ако не ти е спешна/належаща покупката, препоръчвам да отложиш пазаруването и да си увеличиш бюджета с поне 50%.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#7

a асуса на горния ми пост слаб ли е процесора
Цитирай
#8

Ти кажи до колко пари си търсиш телефон,и вземи пусни тема в правилния раздел,че тук не му е мястото.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

(2017-05-30, 13:14:30)valyo_93 написа:  a асуса на горния ми пост слаб ли е процесора

Горе-долу са на едно ниво с МТ6735Р. При по-слабите процесори голямо значение има оптимизацията на операционната система от производителя. Давам ти пример - HTC 630 e с процесор Snapdragon 400, който е по-дърт и слаб от горните два, но производителя, HTC в случая, е направил необходимото и телефона върви изключително гладко.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)