Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с лош звук при видео запис
#1
Question 

Колеги някой сблъсквал ли се с проблем с много лошо качество на звука при запис на видео и има ли някакво решение ? Проблема го има независимо от избора на качество 720p или 4К. Качеството на звука е толкова зле и звука е толкова тих че на практика е неизползваем ... Има ли накакъв Noise cancellation който може да бърка нещата ? Защото явно проблема не е хардуерен със микрофона понеже при разговор ме чуват добре.
Телефона е с последния официален Gobal Stable ROM 8.2.2
Цитирай
Аксесоари
#2

без калъф пак ли е така?
виж къде са микрофоните и виж как държиш телефона..
Иначе това за cancelation-a май го има в Developer options
Цитирай
#3

Никога не съм слагал калъф - дори и скриин протектор нямам Wink Да в началото и аз си помислих че си държа пръстите върху микрофона но за мое огромно учудване не е в това проблема ... Ще погледна сега във dev options ... Но ми е интересно дали проблема го има и при други колеги със стоков ром !
Цитирай
#4

Чакай да запиша нещо и да го кача в тубата.
черен 3/32 Global stable 8.2.2.0 - не помня варианта на моя, обаче.
Цитирай
#5

Ми не ... сега ги прегледах опцийте в Dev options и няма нищо за noise cancellation или нищо което да е свързано с звука при видео запис...
Да моя е точно черен 3/32
Цитирай
#6

2016.08
2015201



Камерата ми е с настройките по подразбиране, май:
   


A за настройките: @rumo беше споменал в една друга тема че раздел MQSAS отговаря за звука по някакъв начин, но не помня точно какво пишеше там.
Това се намира най-долу в Developer Options
Цитирай
#7

Еми при тебе си се чува екстра ... Мерси за теста ! При мен е направо трагедия. Много странно ... Това е с 8.2.2 ?
Цитирай
#8

Да. , но при мен беше 8.1.4.0 -> recovery update до 8.2.1.0, ресет.. И по-късно ъп до 8.2.2.0
Може при чиста инсталация да е по друг начин или без ресет...

P.s не е бил @rumo:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1385530


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Аз съм с ОТА без ресет ... Сега го спрях това MQSAS и трябва да пробвам , съмняваме да помогне но ще видим . Ако не , ще правя мастер ресет ...
Цитирай
#10

Ами..надявам се да съм бил полезен. Дано всичко да се оправи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)