Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да ъпдейтнем андроид 7.0 чрез firmware finder
#26

Като приключи тегленето,телефона се рестартира и влиза в рекавъри.Насилствено ли да стартирам ъпдейте чрез натискане на 3те бутона?

HUAWEI P9 LITE
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-06-08, 21:24:07)anatoli128 написа:  Като приключи тегленето,телефона се рестартира и влиза в рекавъри.Насилствено ли да стартирам ъпдейте чрез натискане на 3те бутона?

Нещо не е както трябва. Прехвърлихте ли ъпдейта към актуализатора на телефона?
Цитирай
#28

(2017-06-08, 23:45:00)Vi70 написа:  Нещо не е както трябва. Прехвърлихте ли ъпдейта към актуализатора на телефона?

Да. Не знам къде греша. Сега освен дс ги прехвърли, дадах и да се изтеглят и ги имам в папка на телефона. Прикачил съм снимка.мога ли направо да го флашна файла update.zip.?
Тегля по старите файлове които са 1.94gb. Виждам, че има по нови пак 370 1.6gb.


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI P9 LITE
Цитирай
#29

При мен се получи по описания начин,за сега съм доволен,почти 6гб имах свободна ,първо 371,след ъпдейта се появи 381 и така.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай
#30

Най вероятно сте останали с малко свободно място в телефона, и затова не може да се извърши ъпдейта.
Предлагам да изтриете всичко което сте свалили за да останат поне 5-6 гб свободно място. След това направете това което е описано, и мисля че няма да има проблем.
Цитирай
#31

(2017-06-09, 10:36:04)Vi70 написа:  Най вероятно сте останали с малко свободно място в телефона, и затова не може да се извърши ъпдейта.
Предлагам да изтриете всичко което сте свалили за да останат поне 5-6 гб свободно място. След това направете това което е описано, и мисля че няма да има про
Направих ресет на телефона и пак ще пробвам.След като направих ресет,телефона се рестартирва и пак влезе в рекавъри,от там го рестартирам за да ми зареди телефона и какво да видя,всичко си е както беше.(не се е ресетнал)Телефона е twrp reovery.Това възможно ли е да е проблем,да влиза в рекавъри винаги след рестарт и да прекъсва действията.

HUAWEI P9 LITE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)