Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZTE Nubia Z17 с чип Snapdragon 835 и 8GB RAМ е вече факт
#1

[Изображение: ZTE_Nubia_Z17-500x434.png]


Подбранда на ZTE Nubia обяви официално следващия модел от Z серията си, а именно Nubia Z17. Телефонът е оборудван с последния Snapdragon 835 и впечатляващите 8GB RAM заедно със 128GB вградена памет...

Към цялата статия -->

-
Цитирай
Аксесоари
#2

Всъщност,рамките под и над дисплея не са толкова големи:

   

Или поне не са по-големи от на One plus 3T примерно.
Друг е въпроса,че без официална поддръжка за Европа,инвестицията си е доста рискова..Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#3

Всъщност не са да, илюзията за по големи рамки идва от никакви странични такива:
.png img-2017-06-02-17-29-57.png Размер: 399.5 KB  Сваляния: 88

ПС: На скриина е Z11, но Фонарена не са пуснали темплейт още, размера е същия Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Много красиво устройство.Жалко наистина, че ZTE няма да го предложат официално на нашия пазар, както и други уникални техни модели.Имам колега със Аксон 7 вече година и телефона няма забележки.Но гаранция никаква и след като мина през митницата по онова време цената доближи S7...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#5

Много красиво устройство и страхотни характеристики. Цената ми се струва малко височка в момента, но предполагам след 3-4 месеца ще се нормализира. България е прекалено малка и незначителна страна на фона на целия свят и да чакаме тук нещо да бъде представено официално ми се струва безсмислено. Отдавна има електронни магазини, доставящи в цял свят. За избягване на простотиите с митниците трябва да се търсят магазините с европейски склад. Вече има доста такива.


Цитирай
#6

Много добър ! Китайците знаят какво искат потребителите. Имах Нубиа телефон, от тогава съм им фен и често ги заглеждам, дай Боже следващия ми телефон да е Z17.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#7

Tази фирма ъпдейтва ли си телефоните или с каквато версия я купиш с такава "умира".
Цитирай
#8

Ако няма бъгове, какво значение има дали се ъпдейтва, къстъм ромове колкото искаш!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Много красив телефон с впечатляващи характеристики

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#10

Както знаем, Z17 поддържа Qualcomm quickchagre 4.0.
Обаче...телефона няма да се шипва със 4.0 зарядно в кутията...защото...qualcomm не са разработили още зарядно за 4.0
Стандартното зарядно ще е QC 3.0

Big Grin Big Grin Big Grin

http://www.gizchina.com/2017/06/05/nubia...0-charger/
Цитирай
#11

Сравнение на камерите:

https://www.gizmochina.com/2017/06/08/nu...uess-wins/

И едно мнение от коментарите под статията:

"P10 got better color reproduction
Nubia got better brightness and contrast
Xiaomi got a better photoshop team working on their advertisment pictures but a terrible R&D team when it comes to sensor optimization"




Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)