Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Потъмняване на дисплея в някой приложения
#1

Здравейте, в някой приложения като фейсбук и браузъра дисплея стой видимо по-тъмен... Прави ми впечатление, че когато отворя браузъра примерно във този форум стои по-тъмен, но когато тръгна да пиша нещо и клавиатурата се покаже яркоста се увеличава.. Търсих из настройките но не можах да се оправя, яркостта не е на авто а съм я фиксирал... Имате ли идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

На моя edge е така, но не зависи от отворено приложение. Извинявам се за офтопика но и на мен ми е любопитно от какво е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#3

(2017-06-02, 14:35:43)g1kata написа:  ....в някой приложения като фейсбук и браузъра дисплея стой видимо по-тъмен... 
За кой браузър става въпрос, например в Chrome си го има като стокова опция.

 
Цитирай
#4

Точно за хрома става въпрос, друг не ползвам, рових се и в неговите опции... Или аз съм тъп или нз но не го наморам
Цитирай
#5

Открих решрние на проблема, слагате оъметка на автоматична якркост (от падащото меню) излизате на слънце при което яркостта автоматично се вдига на 100% след това махате отметката и яркостта на тези приложения си остава такава...
Цитирай
#6

При мен явно нещо е опирало до софтуер, защото се оправи след актуализация.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

И при мен след посления ъпдейт преди няколко дена се оправи, но само за фейсбук, в хрома си е същото...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)