Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Allview P5 life изчезна андроида
#1

Много е хубав този форум научих много нови неща, но за моя телефон не мога да намеря нищо. Бих помолил за малко информация. Телефона ми е Allview P5 Life. Нещо стана с него след актуализация на системата, изчезна андроида. Телефона се стартира само комбинация от клавишите и влиза в reboot system now и там си остава даже и да рестартираш системата. Снимката на андроидчето е с знак удивителна и пише, че няма команда. Ако ми помогнете дали ще се справя сам или да го занеса на сервиз. Ще бъда Щастлив ако някой ми помогне. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато излезе андроидчето с удивителната, натисни кратко бутона за включване, за да влезе в рековъри.
Като влезеш в рековъри, дай wipe data и след това рестартирай.

https://hardreset24.com/instruction/how-...overy-mode

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

Благодаря ВИ пичове много съм доволен от вашите отзиви. Благодарение на вашите постове аз си преинсталирах андроида на двата си gsm-a даже ги ъпдейтнах до последната версия поддържаща от телефоните и сега изглеждат и работят много добре. Още веднъж "благодаря".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)