Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WordMate - универсален речник за Андроид
#26

Пробвай тогава да създадеш Wordmate в Internal Storage и кажи резултата.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой има ли готов испанско-английски двупосочен речник,понеже колегата promixo е направил много речници но всичко е на бг,а пък не винаги ми се превключва езика от енг към бг за да открия някоя дума...
Бих си направил сам но напоследък рякдо сядам на компютъра а и дори не знам от къде да взема самото съдържание,че да го конвертирам и тн..
Опитах се да сваля речника (има го във Download Dicts в програмата) , но ми даде някакъв ерор със permission problems нещо си...
Цитирай
#28

Привет, търся технически бълг.-англииски речник.
Благодаря предварително.
Цитирай
#29

Може да се пробвам да обърна английско българския.

Едит:
Нтсъ, няма да стане добре защото някои преводи са много дълги и ще фигурират на 3 реда+ като дума за търсене

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#30

Някой би ли свалил испанско английски (официалния ) и да ми го постне като файл , за да го сваля,че е голяма играчка всеки път да прехвърлям клавиатурата от eng в бг само за за проверя една дума..
А при опит за сваляне директно от програмата ми дава грешки с привилегиите... =(
Цитирай
#31

На SE xperia mini с ICS също пише това "The version of dictionary format is too high, please upgrade WordMate to use it".....програмата е от http://wordmate.hit.bg/WordMateHD.apk....след като му дам отказ си тръгва да работи, но определено дразни това съобщение. речниците са инсталирани в "sdcard/wordmate"

Ericssson R320; Sony Ericsson T300; Sony Ericsson T630; Sony Ericsson K530; Sony Ericsson XPERIA mini Android 4.0.4; Sony Xperia L
Цитирай
#32

вътре само DWM файлове ли има

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#33

дa. всичките dwm от тук https://www.dropbox.com/sh/g4ounwohvp32fu4/n257-P2kQy без "Comprehensive_English_English".... обаче сега преброих съобщенията "The version of dictionary format is too high, please upgrade WordMate to use it"- 22броя....а dwm са по-вече.... когато ми остане време ще напиша точно за кои речници ми показва съобщението

Ericssson R320; Sony Ericsson T300; Sony Ericsson T630; Sony Ericsson K530; Sony Ericsson XPERIA mini Android 4.0.4; Sony Xperia L
Цитирай
#34

Да не е заради readme файла, на колкото и телефона да съм го слагал е нямало проблеми.
Comprehensive_English_English също може да си го сложиш в папка е, защото е друг формат, който се поддържа от програмата обаче!
Ако устройството и ти е с резолюция не повече от 800х480 може да пробваш и с официалното приложение от маркета.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#35

readme не е там. Comprehensive_English_English не съм го слагал. съобщението излиза за следните речници:
TurkBulDict.dwm
Towns&Villages.dwm
SpanishBulDict.dwm
RusBulDict.dwm
Rare&DialectBG.dwm
PolyTech-EN-BG.dwm
PolBulDict.dwm
PCTermsBG.dwm
LiteraryTermsBG.dwm
LawDict-DE-BG.dwm
LawDict-BG-EN.dwm
LawDict-BG+Lat.dwm
ItalianBulDict.dwm
IrregularVerbs.dwm
GreekBulDict.dwm
GNU-GPL.dwm
FabricTerms-EN-BG.dwm
EnglishTenses.dwm
EngBulDict.dwm
BulthesaurusDict.dwm
BulTalkDict.dwm
AcronimusBG.dwm
Пробвах и с приложението от маркета. пак същото

Ericssson R320; Sony Ericsson T300; Sony Ericsson T630; Sony Ericsson K530; Sony Ericsson XPERIA mini Android 4.0.4; Sony Xperia L
Цитирай
#36

Приложението е старо и автора не отговаря или ме му се занимава или му се е случило нещо та да отказва какъвто и да е съпорт или въобще отговор на въпросите. Най-вероятно програмата има някаква несъвместимост с някои устройства!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#37

не е това...сега вързах телефона за компа....всичките посочени приложение са по 29к....т.е. не са се изтеглили целите :facepalm: така, че колегата със същото съобщение да провери дали е изтеглил целият dwm файл.

Ericssson R320; Sony Ericsson T300; Sony Ericsson T630; Sony Ericsson K530; Sony Ericsson XPERIA mini Android 4.0.4; Sony Xperia L
Цитирай
#38

Работи си програмата. Дори и на Jelly Bean (CM10) няма проблем с речниците. Речниците са изтеглени от Proximo, преди доста време, а програмата е от Play Store. Smile
Цитирай
#39

Линкът за версията за по-големи резолюции води към ... ми не знам към какво. Може ли някой да помогне!
Проксимо, при теб има някакви версии, но не знам кое да дръпна.
Цитирай
#40

Десен бутон "Save link as" и готово.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#41

Нов речник на Термините в ядрената енергетика EN-BG от Янчо Янков
Nuclear.dwm - 334kb

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#42

Извинете за глупавия въпрос; но можете ли да ми обясите по-подробно като за абсолютен новобранец как да си кача тези речници.
Телефона ми Galaxy I9000, направих папка wordmate в /sdcard/ и въобще не мога да го подкарам; бях намерил и apk формат и го инсталирах и при него имаше само клавиетура и опцията да сваля от интернет речници без никаква опция да се покаже фаил от телефона.
Въобще нищо не разбирам и вече 4 часа се мъча с това чудо и от английски се опитах и пак нищо, а ми трябват речниците. Благодаря
Цитирай
#43

При инсталирането .apk файла WordMate, който на практика управлява и визуализира речниците, в паметта на устройството ще се създаде автоматично папка Word mate.
В нея ръчно трябва да се копират файловете на отделните речници, *****.dwm. После през програмката се превключва на различните такива.
WordMate .apk - четец и визуализатор
EngBulDict.dwm - речник, база данни с думи, които WordMate .apk после визуализира като речник.

В папката WordMate на паметта на устройството могат да бъдат сложени много речници.dwm. След стартиране на WordMate, може да бъде избиран с кой да се работи. Това става с бутона най-отгоре, в ляво на екрана.

По такъв начин обяснено, става ли ясен принципа на работа и инсталация?

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#44

Програмата може да се инсталира и от Play Store, защото е безплатна (така би трябвало да е подходящата версия за съответния телефон, ако въобще има различни версии). Но самите речници пак трябва допълнително да се копират в същата папка.
Цитирай
#45

ChineseBulDict.dwm - Кирайско-бъларски двупосочен речник
Как се пише на това? Да не би да ми трябва нещо такова? http://hotnews.bg/laugh/photos/kitajska-....1778.html
Цитирай
#46

Вероятно да, трябва ти някаква китайска клавиатура, за да въвеждаш текст!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#47

Нека и аз изкажа мнение за програмата- харесва ми, ползвам си я. Все хубави работи могат да се кажат за нея

Подписът е в нарушение с т.1 от правилата и затова е изтрит. Можеш да си сложиш нов тук.
Цитирай
#48

Нещо линковете не работят, може ли нови.
Благодаря!

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#49

работят

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#50

Аз като кликна ми излиза някаква шльокавица, но като натисна с десен бутон - Save target as го сваля.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)