Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WordMate - универсален речник за Андроид
#76

Някой знае ли, някоя подобна програма с която да се отварят речниците?

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Тези речници с dwm формат създаден само за тази програма и няма др която да ги чете.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#78

*.dwm ще рече dictionary word mate, предполагам.. Аз да питам само - латинско - английски/ български двупосочен медицински дали някак мога да кача? Адски удобен ми е речника, не искам google translate. :/

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#79

ако имаш базата данни дай да я конвертирам.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#80

Имам я ..на хартия. Big Grin
Благодаря ти Smile

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#81

имали версия кпято да върви добре на киткат 4.4.2, че нещо не ми намира базите

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай
#82

Тази от Google Play работи от вътрешната памет.
Цитирай
#83

Направих всичко, което е описано, но без успех. Инсталирах приложението wordmate.apk След това ръчно копирах речниците, които ми трябват в папката wordmate. Но резултат никакъв. Приложението се стартира и до там. Изписва ми "No dictionary data files" и ми предлага Dict downloader. И нищо. Дали някой би могъл да ми помогне със съвет? Смартфона ми е на версия 4.2.2
Благодаря!
Цитирай
#84

Папката е правиш без "  и с главни букви - WordMate така ! аз също съм с 4.4.2 и при мен работи без проблем ... Wink
Цитирай
#85

А къде точно да я разположа папката?
Цитирай
#86

В самия Storage на телефона , където са ти всички останали папки които са си направили папка след като си инсталирал програма.. Просто правиш една нова с името WordMate , и в нея слагаш всички речници (като преди това си гиразхивирал от .rar файла)  които искаш да ти се отварят после в самия речник Wink
Цитирай
#87

Благодаря ти изключително много v3s0_b0y Речника върви и е пушка! Една виртуална BEER от мен Smile
Цитирай
#88

(2015-03-12, 17:26:36)7So7S написа:  Благодаря ти изключително много v3s0_b0y Речника върви и е пушка! Една виртуална BEER от мен Smile

Хаха няма пр.. нали за това сме тука , да си помагаме  Big Grin  и аз го ползвам и е мн.удобен и заема малко място Wink
Цитирай
#89

За съжаление и при мен има проблем с намирането на речниците - "No dictionary data files". Оопитвах какво ли не, в каква ли не последователност....

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#90

Махни HD версията и си инсталирай тази от маркета. Грозна е, но работи.
Цитирай
#91

Благодаря, Degman - всичко проработи с версията от Playstore.

Това, което установих с опитите при HD версията е, че тя не създава никаква wordmate директория - както е описано в пост #43 в темата. Дори сам да си създадеш директорията и да я напълниш с речниците - няма никакъв смисъл, защото явно програмката нещо не сработва след инсталацията си....

Програмата от Playstore си създаде сама директорията wordmate (само малки букви) в Internal Storage и после тази директория трябва ръчно да се напълни с речниците. Интересното е, че Win Explorer (Win 7) въобще не виждаше създадената директория!! Наложи се да сложа речниците от компа в една междинна директория (аз използвах Downloads) и после с файл-екслоръра на телефона преместих речниците в wordmate...

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#92

някой да има случайно португало-български речник ? :?

Samsung i9000 Galaxy S 2.3.6
Цитирай
#93

Има ли речник, в който да могат да се пействат цели изречения, копирани от интернет и съответно от самия речник да позволява да се копират преведени изречения?
Цитирай
#94

Направи си екселска таблица

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#95

@nick7707, има, Гугъл преводач му казват, Ако съм те разбрал правилно ;-)

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#96

Колеги да повдигна малко темата от прахта. От 2.2 на един китайски таблет я ползвам програмата и много работа ми е свършила. От скоро смених телефона с такъв с FHD дисплей и работата стана много зле. Има ли начин нещата да се оправят?

[Изображение: 641995211498.png]

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#97

Няма поддръжка тая програма от много време. И за андроид 6 не работи. Имаше 1 суфорумец преди дето я беше фикснал SuperUser се пишеше. Той може би може да помогне

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#98

Аз на андро 6 я пускам и няма проблеми, но само DPI трябва да се промени, предполагам.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#99

Някой ме пита миналата седмица за речниците, че линковете не работели, вече има нови линкове на 1ва страница и в подписа ми.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Колегата, който ми даде съвет да я сваля от Google play - да му кажа че там я няма! Излиза една друга програма Wordmate, която няма нищо общо с това което ми трябва! А колкото до съществуваща такава тема - търсачка ми показа една единствена тема от 2012 година в подфорум "програмиране" - не искам да програмирам, а просто да инсталирам програмата. Също така искам да допълня че излизат както нови версии на на програмите така и на операционните системи и е възможно да има проблем чието решение от 2012 г вече не е адекватно.

А колкото до моя проблем - намерих сам решение! Пробвах различни версии... с версия 1.0 ми се получи, папката се създаде, след което копирах в нея всички актуални речници. Ако някой се сблъска с този проблем като мен и съм му помогнал ще се радвам много!

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)