Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WordMate - универсален речник за Андроид

(2017-06-03, 18:20:12)hampsthwaite написа:  Колегата, който ми даде съвет да я сваля от Google play - да му кажа че там я няма! Излиза една друга програма Wordmate, която няма нищо общо с това което ми трябва!.....

Ето ти линк към гугле плей: https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...UoTNS2uprA

Научи се да ползваш търсачки.
Цитирай
Аксесоари

(2017-06-04, 11:56:35)degman написа:  Ето ти линк към гугле плей: https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...UoTNS2uprA

Научи се да ползваш търсачки.

Колега, а ти се научи да проявяваш разбиране! Казах ти че не ми излиза! Явно при теб няма проблеми. Ще вметна че не съм в БГ, но пробвах с българско VPN, също така и с американско и др. най различни и все не излиза и не излиза... като през това време все си чиста кеша на маркета! При това положение реших че може би и в БГ не излиза... че са го свалили от маркета, но това нямаше как да го разбера след като ти избърза да ми заключиш темата!

Чак получавам предупреждение, защо? Защото търсех помощ във форума ли? Много грубо го раздавате!

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай

Просто защото има такава тема. И реално наистина не излиза в Google Play при търсене от самото приложение. Не знам защо. Но с хром и подходящо търсене както виждаш го има. Може би защото приложението е старо и гугле ще дойде момент когато ще изтрият напълно в един момент всички приложения които не са актуални. Предполагам де....

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-06-04, 15:43:23)degman написа:  Просто защото има такава тема. И реално наистина не излиза в Google Play при търсене от самото приложение. Не знам защо. Но с хром и подходящо търсене както виждаш го има. Може би защото приложението е старо и гугле ще дойде момент когато ще изтрият напълно в един момент всички приложения които не са актуални. Предполагам де....

Sent from my SM-G935F

Значи излиза че съм прав? А на мен не ми излиза никъде!!!

При това положение не е ли редно да си махнеш предупреждението?

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай

Предупреждението ти е за пускане на 2-та поредна теми за речника при наличието на тази в която пишем. И при положение че първата ти е само заключена. Линка към Google Play можеше да питаш тук за него, както и да потърсиш тази тема. Можеше и да ти дам оригиналното .apk Но ти реши че нарочно някой е решил да ти заключва темите. Това е.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-06-04, 15:57:12)degman написа:  Предупреждението ти е за пускане на 2-та поредна теми за речника при наличието на тази в която пишем. И при положение че първата ти е само заключена. Линка към Google Play можеше да питаш тук за него, както и да потърсиш тази тема. Можеше и да ти дам оригиналното .apk Но ти реши че нарочно някой е решил да ти заключва темите. Това е.

Sent from my SM-G935F

Брат, малко изопачаваш нещата! Както споменах темата беше за програмиране... раздел в който не ми е работата! Или няма значение че раздела е друг? Тогава защо изобщо ви са тези раздели? Ти или някой друг премести тази тема вече в раздел "програми" ! А защо я премести? За да изглежда че аз съм сгрешил ли? Няма нищо... както и да е, нека ти да си прав! Лек ден!

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай

Темата е важна и стои тук на това място, в този раздел доста отдавна, никой не я е местил още повече пък специално заради теб.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-06-04, 16:18:05)degman написа:  Темата е важна и стои тук на това място, в този раздел доста отдавна, никой не я е местил още повече пък специално заради теб.

Sent from my SM-G935F

Добре тогава, може и да си прав... само дето тази стари тема е с моето заглавие на темата, което значи че все пак има нещо променяно/премествано!
Другото което, търсачката ви при ключова дума "wordmate" ми искарва само ето тази тема свързана с програмата и тя е в "програмиране". За това си помислих че тази тема ми искарвате, а сега установявам че е съвсем друга.
Значи вместо да си оправите търсачката, аз го отнасям Bu  И сега само не ми казвай че на теб търсачката ти искарва друго: https://forum.androidbg.com/search-googl...q=wordmate

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай

Хм, сега видях че при преместването на твоята втора тема в тази и реално е останало твоето заглавие. Може и от платформата може и от кеша на браузъра да е. Все тая. А търсачката ето какво показва:

[Изображение: iKpuDPU.jpg] [Изображение: 0IYie6L.jpg]


На гугле търсачката не мисля да обяснявам защо не е намерила нищо. Има си търсачка на платформата, ползвай нея.
Цитирай

(2017-06-04, 17:11:20)Аdegman написа:  .......


На гугле търсачката не мисля да обяснявам защо не е намерила нищо. Има си търсачка на платформата, ползвай нея.

А защо е там изобщо тогава? От къде да знам че не работи? Ако беше ми изкарала едно нищо като резултат можех да се досетя че не работи, но тя изкара! При първоначален поглед във форума се забелязва точно Google търсачка и ползвах нея... дори не съм се досещал че може да имате още една на платформата. Поне я махнете хората да не се заблуждават. И преди съм търсил разни работи и като не съм ги намирал търся по чуждите форуми... а то виж какво се оказва.

Извод: неработещи линкове за програмата, неработеща търсачка ...и все пак аз съм виновен за тези работи !

Motorola Moto G 2nd Gen / Marshmallow 6.0
Цитирай

Има ли руски и дали е по - добър от ITranslate ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Edit:
Има раздвижване... вижте 1ви пост

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Линкът към Play Store вече не работи, но тук все още може да се намери работещ (към април 2024, на Android 14) APK на програмата: https://AndroidBG.com/wordmatex/org.d1sc...wnload/apk
Цитирай

Благодаря за речника. Отдавна търсех работеща версия.
Цитирай

Здравейте,
Page not found, някой има ли апк-то + речниците (тъй като старият телефон ми се развали и не мога да ги метна от там).

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

APK + речници.Паролата е "2024".

Речниците трябва да са в папка /wordmate на вътрешната памет на телефона.
[-] 2 потребители изказват благодарност на elrond_bs за това мнение:
  • master89q, stiix
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)