Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Как се рутва Samsung GALAXY S6 EDGE+ (SM-G928F) при андроид Nougat
#1
Lightbulb 

Здравейте, някой знае ли как се рутва  Samsung GALAXY S6 EDGE+ (SM-G928F) при андроид 7 (Nougat) ...Пробвах различни методи и начини от xda форума но все неуспешни, ако някой е успял да си рутне EDGE нека сподели как и ако е възможно да добави и нужните файлове. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук е описано >> https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry59907228

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Благодаря за отговора но точно тоя метод го има и в xda и го пробвах и ми дава грешка при флашването на рекавърито, пък и линковете за файловете в темата който си дал не работят, за да пробвам с тях. Bu
Но съм пробвал метода със същите файлове от xda и ми дава грешка при флашването на рекавърито с odin


едит: 
Оправих се и го рутнах с CF-Auto-Root . Пуснали са роот и за андроид 7. Задължително трябва да ви е включена опцията OEM отключване от опциите за разработчици.
Линк за модел телефони Samsung GALAXY S6 EDGE+ SM-G928F
Цитирай
#4

Значи са оправили работата от ChinaFire и ауторуут работи вече   Android

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Да работи без грешка, но ако се изключи OEM отключване от режима за програмисти телефона не пали и трябва да се флашва наново.Сега ако намеря и цаката на КНОКСА и да успея да го върна на нула както си беше ще е супер. Big Grin
Цитирай
#6

@barut не знам такава програма с която да се направи на нула бинарния брояч.
Цитирай
#7

Ей тия искат 60 долара , ама доколко е истина си нямам на идея Big Grin
Цитирай
#8

Имам проблем със руута на G928f с CF autoroot , давами че е блокирано от FAP .Как да заобиколя тази защита?
Благодаря!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#9

Има си програми в Google Play за руут на андроид устройства...
Цитирай
#10

Малко повече инфо за програмата?
Благодаря!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#11

Здравейте, някои да е рутвал с последния ъпдейт на Нугат?
От 14.11.2017?
Ако да, меже ли инструкция с необходимия софтуер?
Цитирай
#12

Най добрия начин за рутване е да си отклюбиш bootloader-а инсталираш custom recovery и флашваш supersu а тези програмите дето автоматично ти руутват телефона не работят винаги и не се знае какво правят и може да ти скапят тела или да ти вкарат някакъв вирус
Цитирай
#13

Рутнах го с TWRP, работи перфектно и батерията държи много повече сега.
Цитирай
#14

(2017-11-27, 09:20:51)vyzela написа:  Рутнах го с TWRP, работи перфектно и батерията държи много повече сега.

рута не влияе на батерията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)