Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Профил в Google
#1

Има ли вероятност да ми се заключи профила от много пъти връщане към заводски настройки за кратко време?
Всичко въвеждам както трябва, но ми дава грешна парола.


Оправих го.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пак омазах нещата. От много играчка с телефона, реших да му направя хард ресет(wipe data/factory reset), и стана голяма беля.
Телефона се стартира, но като си въведа гугъл профила, ми казва че трябва да въведа профила на собственика, който последно е синхронизирал. Там е работата, че синхронизирането винаги го изключвам. В този телефон е влизано само с моят ти си профил с изключение, когато направих нов заради причината от горният пост. На новия пак спрях синхронизирането.
И в двата профила ми показва, че съм влизал в този телефон, но не знам как да изпратя информация до телефона, че това си е моят профил.
Някой може ли да ми помогне да се оправя с този вече сериозен проблем.
Има ли начин посредством профила ми да оправя телефона?
Някой ще кажат, телефона е краден и т.н., но не е - купувал съм го кеш от оператор и е ползван само от мен.
Не съм пробвал галимацията с клипчетата в тубата, как да се заобиколи гугъл акаунта, защото искам да си го оправя както трябва без "хакерски" методи и най вече сервиз.
Цитирай
#3

Не знам що си правил, хиляди пъти съм правил Хард ресет и винаги съм си влизал в акунта! Прави си нов акаунт и не се занимавай с глупости!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)