Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с безжичното зарядно от SGS7
#1

Колеги имам едно безжично от седмицата,stand е,седмицата се зареждаше без проблем с него,бързо,бавно,всякак(но на бързо не включваше вентилатор).Сега с осмицата има проблем,не започва винаги да зарежда,по-често започва и паузира веднага и започва един безкраен цикъл -започва да зарежда,паузира,започва да зарежда,паузира.Понякога тръгва без проблем,най-често след като го рестартирам.Днес върнах фабрични на телефона,пак прави така.С кабела се зарежда без проблем.Безжичното,най вероятно не е оригинално,макар да изглежда такова,взех го от OLX.Някой да има подобни проблеми?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.androidpolice.com/2017/04/24/...-charging/

Май не си само ти с подобен проблем.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#3

Нямаше ли подобни проблеми като цяло телефона, тоест със зарядното от S7 и бързо зареждане. На нормално прави ли го същото?

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#4

Тези гейове изглежда са направили нещо за да се купува зарядното от SGS8,седмицата ми пък имаше проблем със зарядното от шестицата,кой ще им даде иначе 75$ за ново зарядно,ако може да използва старото.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#5

Аз ползвам оригиналното от S7 edge и зарежда без проблем. А в спалнята ползвам една китайска подложка за 8 лв и тя зарежда телефона без проблем.
Цитирай
#6

От видеото в статията в Androidpolice има второ видео с обяснение за проблема
https://www.youtube.com/watch?v=fr4RlrfH...e=youtu.be

Оказва се май, че проблема е в менте зарядно Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#7

По принцип, да, на моето зарядно като му пиша SN в Гугъл, излиза, че е менте, но пък седмицата нямаше проблеми с него.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#8

А как го проверявате със серийния номер в гугъл? Защото аз като го напиша и не ми дава никакви резултати.
Цитирай
#9

Явно "7" е по дуракоустойчив..ако зарядното не е оригинално- "8" регистрира проблем

                                                                    
Цитирай
#10

Оригиналното зарядно на осмицата е 145 лв в диси, леко са се оляли, иначе като написах сн на седмицата в гугъл ми излезе резултат, че е фалшиво.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#11

Моето оригинално зарядно(S7Е) го продадох на човек с 8-ца(нали имате преходник в кутията)..не ми е казал за "нередности"

                                                                    
Цитирай
#12

И на мен ми дойде на ум да взема оригинално от седмица Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#13

(2017-06-06, 19:54:10)felipe написа:  Оригиналното зарядно на осмицата е 145 лв в диси, леко са се оляли, иначе като написах  сн на седмицата в гугъл ми излезе резултат, че е фалшиво.

Аз, като го мислех - в Технополис беше около 120 лв.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Аз съм с това от линка: http://www.dx.com/p/436793
Всичко си работи нормално. Тествано на S8 и S6. На S6 само изписва безжично зареждане... не съм сигурен дали този модел поддържа Fast Wireless Charging.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай
#15

Днес взех едно падче от dice -  EP-PA510 ,води се Mini Wireless Charging Pad,взех го на промоция 29 лв. ,в емаг е намалено от 65 на 45 лв Smile,падчето е оригинално и осмицата се зарежда без проблем,е вярно,само на нормално зареждане,понеже падчето не поддържа бързо,но аз и не искам бързо зареждане,нощта е голяма.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#16

Честито Smile  Цената е много добра Smile  Имал си късмет, вече е изчерпано Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#17

Ха...верно го няма,аз иначе не останах с впечатление,че се изчерпва,имаше още бройки...изглежда моето посещение днес е задействало верига от събития,на някой му се е досвидяло(оказа се ,че магазина в Асеновград,откъдето съм,е централен склад).

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#18

Предположих, че намалят цената на залежаващи малко бройки от продукт, който не планират да зареждат отново Smile Ама ще видим - дали ще се появи пак там Smile

Ти защо предпочиташ безжично зарядно, буксата на телефона ли пазиш? Или просто ти харесва? 

Аз така и не купих второ зарядно - жично или безчично, но ми се иска в багажа за път да имам едно - като тръгвам на някъде - просто да си хвана куфарчето с техниката и да не мисля дали съм взела това или онова зарядно. Или преходник, поне. Пък и едно за офиса, в случай, че не съм си заредила телефона. В началото го зареждах през няколко дни, а сега - всеки ден. Не му пада много батерията, но ... ако много снимам ...  Big Grin Нещо ми се оплаква напоследък, че Гугъл Фото много му я точи, уж синхрото е само на Wi-Fi, но не съм се задълбочавала.

Та, така де, офляквам се още Smile  И като отида някъде и го забравя - светкавично ще се спася с някакво без избор ... Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#19

Свикнах с безжичното зареждане,като лягам да спя просто го оставям отгоре,а не му търся дупката на светлината на нощната лампа Smile  .
 USB Type C e много по-добре от micro USB в това отношение де,няма страни и е по-лесно,но все пак.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#20

Безжичното зарядно е екстра. Не толкова заради буксата, ами че не целиш с кабела тая букса. И като искаш да ползваш телефона не си ограничен до дължината на кабела - взимаш го и после просто го поставяш. Удобно е просто.
Цитирай
#21

Благодаря Ви Smile
Трябваше ми да чуя разни такива нещица, за да ми дойде импулса Smile
Утре ще видя в Технополис какво имат Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#22

https://www.bulmobile.com/product/2569/S...g-pad-mini
И тук е 29лв.
Цитирай
#23

Явно се приема за реклама, понеже е редактирано  Rolleyes Аз днес не успях да стигна до магазин, та нищо не съм гледала Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#24

При мен безжичното зарядно от 7 си работи безупречно. 
Дали бързо или бавно....ами не съм обръщал внимание. Ползвам го или нощем или за да гледам филми и телевизия когато пътувам. Обшо взето ми е много удобно като поставка, а зареждането си плюс Smile

Пс: Между друготи работи с зарядното в колата. За дълъг път си е направо кеф ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#25

https://www.jarcomputers.com/Samsung-Wir...BEGWW.html  
Тук е на цена от : 25.10 лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на lucky73 за това мнение:
  • kerenski
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)