Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с безжичното зарядно от SGS7
#26

О, мерси Smile  Поръчах го Smile  Да видим сега дали всичко ще е наред Smile С твоя късметлийски ник  - трябва да си ми на късмет  Tongue

Felipe имам много да го черпя, дано и теб Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-06-19, 20:18:45)lucky73 написа:  https://www.jarcomputers.com/Samsung-Wir...BEGWW.html  
Тук е на цена от : 25.10 лв.

Лилавото " Внос по заявка " в Жар се провежда като " Забрави ".
Цитирай
#28

И аз се зачудих, понеже не съм поръчвала от там. Иначе - за сега са регистрирали поръчката. Но, ако ми се фръцнат, че не може - не може - драма няма. Ще се вземе нещо друго  Big Grin или от другаде Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#29

Здравейте!
Вече си поръчах и аз безжично зарядно EP-PA510, обаче се замислих - ще трябва ли да свалям кейса, когато го зареждам??? Моля някой от притежателите да подскаже става ли зареждането през кейса, щото ако трябва всеки път да го свалям за зарядка и връщам след това ... /то при мен стана - първо купувам, после питам, ама.../

HTC EVO 3D, ROM: стоковия , Андроид версия: официалната 4.0.3.
Asus Fonepad JB 4.1.2, Samsung Galaxy S4; Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S10
Цитирай
#30

Зависи колко е дебел кейса, но по принцип няма нужда да се сваля. То му се губи смисъла Wink
Цитирай
#31

(2017-06-20, 17:48:14)Georgo написа:  Здравейте!
Вече си поръчах и аз безжично зарядно EP-PA510, обаче се замислих - ще трябва ли да свалям кейса, когато го зареждам??? Моля някой от притежателите да подскаже става ли зареждането през кейса, щото ако трябва всеки път да го свалям за зарядка и връщам след това ... /то при мен стана - първо купувам, после питам, ама.../
Днес дойде и моето безжично зарядно. Пробвах го с кейс и нямаше никакъв проблем. Зареждаше си нормално.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

(2017-06-19, 21:17:50)bguser написа:  Лилавото " Внос по заявка " в Жар се провежда като " Забрави ".

Вече се води " Налично във външен склад " и доставката би трябвало да е от 1 до 5 дни
Цитирай
#33

Вчера получих мейл, че поръчката е със статус "Изпълнява се". Ще споделя, като има някакво развитие  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#34

(2017-06-21, 13:08:47)divna написа:  Вчера получих мейл, че поръчката е със статус "Изпълнява се". Ще споделя, като има някакво развитие  Big Grin

Ммм, звучи обещаващо.  Smile
Цитирай
#35

(2017-06-21, 13:08:47)divna написа:  Вчера получих мейл, че поръчката е със статус "Изпълнява се". Ще споделя, като има някакво развитие  Big Grin

И при мен същото... От същото място.

HTC EVO 3D, ROM: стоковия , Андроид версия: официалната 4.0.3.
Asus Fonepad JB 4.1.2, Samsung Galaxy S4; Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S10
Цитирай
#36

Дерзайте Smile
[Изображение: 17657747_m.jpg]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#37

Аз им се обадих по телефона и човека ми обясни, че го имат зарядното в представителството на производителя, а не в техния склад на ул. Гюешево №83. Каза, че принципно може да ми го доставят за два дни, приблизително. Даже го поръчах да ми дойде в техен магазин, който ми е най-близо до адреса.
Взеха ми името и телефона и казаха, че като е при тях ще ми се обадят, да ходя да си го взема.

(2017-06-21, 16:56:40)felipe написа:  Дерзайте Smile
[Изображение: 17657747_m.jpg]
Охо, честито! Smile
Я кажи сега, като сложиш телефона на зарядното колко време ти показва, че ще се зарежда телефона!
Цитирай
#38

Е аз го имам от събота Smile Ето малко статистика, зареждал съм с него.
[Изображение: 17657893_m.png]
П.П. Само да уточня,въпреки мисля,че знаете ,зарядното е с микро юесби вход т.е. кабела на оригиналното зарядно на осмицата няма да стане.Аз ползвам оригиналното зарядно с друг кабел.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#39

Аз от стария телефон има доста такива кабели  Big Grin
Снимката с телефона ли е правена Tongue ?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#40

С телефона е правена снимката,в стаята е почти сумрачно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#41

Тея от Ж...р си правят тес-тис с мен ... Смениха ми статуса на поръчката от "Изпълнява се" в "Няма наличност"?!? Леко се изнервям...

HTC EVO 3D, ROM: стоковия , Андроид версия: официалната 4.0.3.
Asus Fonepad JB 4.1.2, Samsung Galaxy S4; Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S10
Цитирай
#42

Ти същото ли поръча? Аз предположих, че е някакъв дропшипинг. Еми, ако няма - няма. Голяма работа - ще се вземе друго или от другаде  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#43

(2017-06-21, 21:22:26)Georgo написа:  Тея от Ж...р си правят тес-тис с мен ... Смениха ми статуса на поръчката от "Изпълнява се" в "Няма наличност"?!? Леко се изнервям...

На мен все още ми се води " изпълнява се " пробвай тук : https://www.emag.bg/zarjadno-ustrojstvo-...DBW8N3BBM/
, ако не стане в Жар.....р ще си поръчам от тук .
Цитирай
#44

Току що ми се обадиха от Жар, че зарядното е при тях и утре ще го доставят Smile  Tongue Angel

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#45

Браво, единственото, което ме притеснява е падчето да не дойде прекалено малко за относително големия плюс. Иначе за обикновения s8 е точно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#46

Трябва  точно да пасва, като размери ли?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#47

(2017-06-22, 15:44:06)divna написа:  Трябва  точно да пасва, като размери ли?

+ - 5-6mm не повече  Lol
Цитирай
#48

То ще дойде в офиса утре, тук имам кабел, който включвам към лаптопа. Ще стан ели или трябва да е директно с кабел към мрежата?
И може би в настройките да видя - какво е зададено по подразбиране. Ей така, ако сложа телефона отгоре - ще разбере ли какво се иска от него   Big Grin

Имам една четка за почистване на лице. Тя е с индукционно зарядно (фабрично). Много бях скептична как ще се зареди, но стана. Това изглежда някак подобно.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#49

Здравейте, какво ви е мнението за тази батерия : https://topdigital.bg/produkt/prenosima-...10000-mah/
Цитирай
#50

(2017-06-22, 15:55:07)divna написа:   Ей така, ако сложа телефона отгоре - ще разбере ли какво се иска от него   Big Grin
Е как няма да разбере? То е умно, нали е Samsung  Lol Особено с твоя дебел кейс и с неговите мижави 1000mAh направо те е разбрало - ще те зарежда цяла вечност  Lol 
Oral B си зареждат четките индукционно от 15 години - поне аз от тогава използвам електрическа. Нито е нова технология, нито е някаква турбо гъзария. В другите уреди бобината е доста далече от батериите, но тук е почти залепена за нея, а както и малките деца знаят нищо не трепе една батерия така както топлината  Lol

(2017-06-22, 16:06:36)lucky73 написа:  Здравейте, какво ви е мнението за тази батерия : https://topdigital.bg/produkt/prenosima-...10000-mah/

Става да се изфукваш в голямото междучасие. 
Представи си ситуацията: батерията на телефона ти е 1% и си на път (нали тогава има смисъл от тези външни батерии). Как си представяш да използваш безжичната функция в движение и едновременно с това да използваш телефона? Ще я залепиш с тиксо ли? Пак ще си ги вържеш с кабелчето и ще си заредиш телефона, като през това време дори е използваем. Тук инвестираш за функция, която ще я използваш един или два пъти в къщи и никога когато реално ти трябва да си пуснеш ток към телефона. Да не говорим че тези 10000mAh реално ще използваш 5000mAh max. Останалото ще отиде за индукцията, преобразуването и т.н. 
Обаче в голямотооооооооооо ще си № 1 Lol

п.п. Ако 73 в ника ти е набора даже и голямо междучасия няма да има  Lol
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)