Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация
#26

Да, естествено зареди update.zip през рекавърито наново. Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

Бях си направил бекъп със стария кернел през ClockWorkMod recovery, направих restore backup после инсталирах новия кернел и готово Wink
вива ла ClockWorkMod Big Grin

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#28

А сега новия 0.2.2 важи ли?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#29

Kernel version: 2.6.29 Quarx@agent007-desktop - ако е това значи да

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#30

Провери дали работи клока с setcpu, максимум може да се клоква до 855мхз, макар че не е стабилно, ако имаш лаг след понижаване после, махаш setcpu-то

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#31

http://4pda.ru/forum/dl/post/685943/setcpu_2.04.apk за тези които търсят програмата Smile

бтв ти оверклокнал ли си го?

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#32

855 / 320 работи перфектно!

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#33

Дай му 'performance' и кажи какво става?
и после като намалиш обратно на 600 лаги ли ти?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#34

не лагва, добре се държи

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#35

Значи бъгчето е при мен Rolleyes макар че е възможно да го има и при доста още хора, ще се оправи при флашване на другия кернел Smile когато излезе Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#36

Бихте ли ми казали т.5 от инструкцията-пускането на flash.cmd, във "fast boot" режим на телефона(синия екран) ли се изпълнява?
Цитирай
#37

да.

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#38

Странно защо моя като го направя на 825 или на 855 мандахерца или ми блоква след 3-4 секунди или ми се рестартирва и пак ми блоква . Аз си карам на 730 .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#39

Quarx е написал, че не всички стойности работят стабилно на определена бройка, при мен например на 855 забива и трябва да вадя батерията.. а иначе лаги супер жестоко като го върна на 600 и докато не махна setcpu изцяло не се оправя, и в момента Quarx търси начин да го оправи с идването на новия кернел.

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#40

А TopGun , отначало като инсталирах темата на куаркс ти не беше много надъхан за нея . Сега какво се промени ?

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#41

Ми беше ми скучно с обикновената тема, исках нещо по-тъмно, пък и наскоро бъгнах тела и трябваше да флашвам наново и след това се сетих, че винаги може да си направя нандроид бакъп, с цел ако бърникам по-навътре, и с рекавърито дойде и къстъм рома... Big Grin
Честно казано нямаше много вложен замисъл.. Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#42

Само се чудя дали от тези овърклоквания и магарии има опасност процесора да се изпържи или да му стане нещо ???

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#43

Има вероятност да го изпържиш ако прекалиш и е лято Big Grin При високи температури може да се повреди, само че телефона не показва коректно температурата на процесора и най-важното в случая е да не е много топъл Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#44

Ааа , аз и без тва си седим на 730 . Дано нема проблем , че иначе ...

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#45

TopGun , виж каква метаморф тема намерих и инсталирах . Последното ми мнение тук :
https://www.androidbg.com/forum/post53218.html#p53218

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#46

и аз съм ги разглеждал, но нещо не ми харесва, на тази не ме кефи сивия цвят и иконите горе в нотификейшъна, иначе променените икони на приложенията не са лоши, имаше една друга с много як лок скрийн. Ех, ако можеше от едната нещо, от другата нещо и да стане нещо, което да ми харесва от всякъде Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#47

Не може да не може. Все пак за да ги направят тези теми или тези ромове бърникат нещо и някъде..
Цитирай
#48

абе тва, че може - може, ама не ми се занимава сега..

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#49

Аз сега съм хвърлил око на една тема и утре днес може да си я сложа .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#50

Новия 0.2.2 кернел какви предимства има пред оригиналния в Андроид 2.1, освен това, че допуска оверклок?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)