Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fastboot + Recovery + CustomRom(BlackSystem) - Инструкции и инсталация
#76

Ето Wink

ПП- на мен точките ми след full benchmark -а са 449 (все още не съм сложил JIT-a)
Цитирай
Аксесоари
#77

сложих JIT-а ама тая програма нещо немога я разбера иска нет че да покаже колко било

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#78

Ето ти версия която не иска нет Wink

Quadrant Advanced v1.1.1:
Цитирай
#79

някаква разлика да сте усетили? как в жита? Big Grin
я някой без инсталнат жит да даде един линпак резулт...
с жит 6.712 @600mhz
без?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#80

433 без жит 600мхз

LG GT540 и SGS III
Цитирай
#81

LinPack? Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#82

Според мен тези тестове не са от толкова голямо значение , но ...
Като цяло , поне според мен , телефона се усеща по - бърз , но наистина ми се струва , че трябва да се изчака за да има ефект .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#83

след като направих няколко глупости с метаморфа, реших да ресторна преди жита и сега работи по-smooth, както казват американците..
та при мен не беше добър резултата с този жит, ако действително след ден- два има подобрение, то тогава пак може да пробвам..

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#84

Леле колко метаморф теми имало във 4pda ! Сега инсталирах една и ми промени абсолютно всичко в положителен аспект !

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#85

Скрийн?
Цитирай
#86

suffer написа:Скрийн?
www.androidbg.com/forum/post55324.html#p55324

Последното ми мнение там .

Какво ще кажете , яка е нали ?

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#87

сложих си отново жита и инсталнах тая - http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...&p=5734894 сега тествам, темата е много готина, въпроса е жита, верно ли, че започвал да бачка след някой ден, след като го сложиш?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#88

Ми има подобрение , но се усеща значително повече при 2.2 .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#89

Тази , която си инсталнал няма толкова промени спрямо рома на Quarx .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#90

има, променен е нотификейшъна, някои аппс като цяло, иконите в settings, цветовата гама на бутоните.. само нотификейшъна вътре не е пипан, а аз това търсех Smile
имаш ЛС

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#91

преди минути сложих JIT-а.. До неделята ще ви кажа дали има промени защото утре се умитам от софия .. Lol
Цитирай
#92

Цитат:3. взимате boot.img от "Kernel_v0.2.zip" и го слагате в същата директория при другите файлове виж т.5 и местите всички файлове в "C:\"
4. браузвате до диск Ц с CMD: "cd c:\" и от там изпълнява следните команди:

fastboot flash boot boot.img
fastboot reboot

Стигам до тази част от инструкцията и след като въведа в CMD:fastboot flash boot boot.img ми изписва <waiting for device> и нищо не се случва.

Къде бъркам?

SGS II
Цитирай
#93

Дивайса трябва да е в фастбуут, ако не си го направил, иначе не знам изчакваш? Big Grin Ресваш компа мейби..

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#94

Ии да кажа нещо за джита . Не бях отварял вградения браузър от години , понеже той лагваше и т.н. След инстала на джита сега го отворих и о чудо ! Нито лаг , двойното почикване работи също без лаг и въобще се едно някакъв друг браузър ! Наистина има ефект от него .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#95

Аз само вградения ползвам Big Grin Не знам защо, най-удобен ми е може би, и се справям без никакви проблеми Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#96

При мен, след инсталация на ром с фастбуут/и руски и балтийски/, ми дава проблем с уиджета на youtube. При мен ли е само така или е нормално?

SGS II
Цитирай
#97

472 -600 мхз на quadranta го искарах Smile със JIT

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#98

Последно, след като минаха 2-3 дни, има ли някаква положителна промяна от този JIT?
Цитирай
#99

Разбрира се , че има . Телефонът става по-бърз .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай

Някой каза, че след 2-3-ия ден се виждала промяната, аз затова питам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)