Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение,което показва скрит номер
#1

Здравейте!Търся приложение,което ще ми покаже номера на човека,който ме търси,ако същия е скрит.В момента ако ми звънят от такъв,изписва само "местен" и това,че е непознат т.е скрит.В нета попаднах на 2 приложения - truecaller,което инсталирах,но не ми показа номера на повикване,което получих преди няколко дена.Пише "скрит номер",а аз искам да знам кой ме търси.Другото прил. е sync.me,но неговия рейтинг е по-нисък от на първото.Не съм го инсталирал все още,но ще го кача и него.
Ако някой знае работещо приложение,което показва прикритите номера да пише смело!
Благодаря предварително!!! Storstark
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами не съм много навътре в нещата по тоя въпрос, но мисля че няма такава програма, номера се скрива от оператора при заявка (повикване) следователно няма как приложение да го покаже.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

едно време с нокиа n93 имаше такъв вариант. Звъня на такава нокиа ,като си крия номера (CLIR), а от нокиата погледна и ми каза... ”завършва на 315нали ” .... Така и не ми казаха как

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#4

Truecaller ти показва името само ако си асоциирал номера си във фейса. От там го вади. Иначе да изкара номер скрит от оператора може единствено оператора но само след прокурорско нареждане. Wink Личен опит

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Имам такава Нокия.Слагаш отметката да ти крие номера,звъниш и отсреща номера не се вижда,ама Нокийката е обикновено телефонче за ало-ало и тази функция я нямам на смартфона.
Цитирай
#6

Тази опция на нокията ти просто добавя #31# пред номера.   Това е префикса за скриване на повикващия номер CLIR но само при положение че го имаш активирано от оператора.

П.с.  пак ше повторя за автора на темата.   Няма приложение което да ти покаже кой те търси ако въпросния има активиран CLIR. Право има само оператора и то само чрез прокурорска заповед (ако например си пуснал жалба за тормоз и заплахи за живота от скрит номер) И тогава пак няма да ти кажат кой е бил.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Има и вариант без оператор. Трябва да имаш познат при voip услуга. Пренасочваш входящите към voip номера и на сайта на voip услугата ще го видиш или приятелят ти ще ти го каже скрития номер.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)