Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - покупка
#26

Само че отива директно на митница
Цитирай
Аксесоари
#27

Ахаа, тази подробност не я знаех. Вече не е оферта. Но в али-то има цени под 420$, скоро и там ще достигнат и слязат под 400$... Само още малко търпение.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#28

Идва само момента с Мито-то, ако ти сложат, че ще се набуташ доста...
Цитирай
#29

Но дори и така, то няма как да се набуташ повече, отколкото купувайки за 1300-1400лв набеден флагман на пишман производител  Tongue
Цитирай
#30

(2017-06-13, 23:13:37)niksapz написа:  Идва само момента с Мито-то, ако ти сложат, че ще се набуташ доста...


Потребителската електроника не се облага с мито. Дължи се само ДДС.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#31

Моя грешка, съжалявам. И все пак ме си ме оръсиха към 20% зс телефона от подписа...
Цитирай
#32

Има някакъв продавач "Ocean" , който праща през UK с DHL за 26$. Не съм купувал от него.
Цитирай
#33

Goldway Потвърди че е без митници DHL доставката му
Цитирай
#34

(2017-06-14, 09:53:43)suffer написа:  Goldway Потвърди че е без митници DHL доставката му

Не знам как е потвърдил, по надолу пише 

1.I need pay for customs duty?
You may be charged customs duties and taxes for something purchased online. Buyers are responsible for custom taxes. 
For Russian: the best option is [Изображение: HTB19x2bNFXXXXXhapXXq6xXFXXXJ.jpg?size=1...451ed8c626]  method, free and normally no need pay tax

Аз го разбирам, че не е сигурно дали ще мине през митница

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#35

Toва е точно под ми 6 в описанието:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#36

Да видях го това. Това, което съм копирал също е от описанието на MI6. Аз го разбирам, че пак има шанс да мине през митница дори и с DHL.

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#37

а това как ще коментираш?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

(2017-06-14, 09:33:19)vlado05 написа:  Има някакъв продавач "Ocean" , който праща през UK с DHL за 26$. Не съм купувал от него.
А някакъв линк за продавача има ли?

 
Цитирай
#39

http://s.aliexpress.com/iaa2Iji2
Цитирай
#40

(2017-06-15, 12:23:15)vlado05 написа:  http://s.aliexpress.com/iaa2Iji2

С тези 5 order-a дали е надежден ?

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#41

Нямам идея,но гледам,че е стартирал преди двайсетина дена.
Цитирай
#42

(2017-06-15, 16:04:12)birata1 написа:  С тези 5 order-a дали е надежден ?
точно от там взех моя - всичко е 6 
в неделя докарах 7.20 часа SOT при оставащи 20% с EU ром-а 
телефона е къртач отвсякъде

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#43

В Aliexpress има ли търговец който да работи с payPal или нарочно го избягват. При палащане с карта има ли гаранция , че ако стане нещо ще ти възтановят сумата.

Цитирай
#44

@logmax, не избягват нищо нарочно, просто ползват собствена система за плащане - Alipay.

 
Цитирай
#45

(2017-07-11, 08:25:17)logmax написа:  В Aliexpress има ли търговец който да работи с payPal или нарочно го избягват. При палащане с карта има ли гаранция , че ако стане нещо ще ти възтановят сумата.



ако стане нещо... зависи какво имаш  предвид.
По принцип е добре като получиш телефон от китай да снимаш видео при отварянето, за всеки случай. И по принцип Xiaomi има 1 година гаранция, но изпращането си е за твоя сметка. Четеш внимателно всичко, което е описал търговеца в описанието и при проблем до 15 дни можеш да пуснеш диспут.  Ако от AliExpress преценят или търговеца прецени, може да ти се върнат всичките пари, но може и просто да ти направят намаление за следващи продукти и т.н. То в самата опция за Refund Има дали само да ти върнат парите или ти да върнеш закупената стока, което означава да е във фабричен вид и пак да чакаш докато стигне до Китай.
Като цяло си е рисково, ама затова е и по-евтино от там.
Някъде из темите имахме съфорумник, изпращал до Китай - беше свързано с 2-3 месеца чакане в двете посоки.
Обикновено ако при отварянето или първите 15 дни не откриеш проблем... телефонът ще си работи нормално - освен ако не е с гаражен ром.
Цитирай
#46

Два-три месеца път и чакане ... Затова би било добре когато в Гърция отвори официалното представителство и магазин, да има възможност телефони закупени от Китай да сервизират при тях.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#47

Сметни си само пътните до Атина..
Направо си давам 26$ за доставката на ми 6 и си го чакам до 10 дни
Цитирай
#48

А кой от двата начина е по добър за плащане директно с карта или тяхната система Alipay

Цитирай
#49

@logmax, с карта през Alipay.

 
Цитирай
#50

(2017-07-11, 09:44:20)NoMaD написа:  @logmax, с карта през Alipay.

Аз плащам директно с картата на сайта на AliExpress. Как става през Alipay?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)