Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - покупка
#76

Моя е от али, Eternal team, писах им да го декларират с цена 20-25$ като подарък, те го бяха пуснали с цена 15$ като mp5 player, пристигна за 11-12 дни, направо в пощенския клон, без митници и други чудесии.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Аксесоари
#77

Поръчах  с доставка DHL Xiaomi Mi6 6GB-RAM 128GB-ROM,Global ROM,от продавача Goldway - (aliexpress).Да се надявам,че няма да имам проблеми най-вече с телефончето,и дано пристигне живо и здравоSmileSmile.
Цитирай
#78

Търговеца трябва да те е уведомил да направиш видео при получването, още докато е в ръцете на куриера.
Щото да, случва се да идват и счупени или липсващи
Цитирай
#79

само един път съм правил видео докато е в ръцете на куриера. Обикновено мрънкат.
И правя следното:
Претеглям горе-долу да видя дали тежи колкото телефон с кутия и т.н.
подписвам и правя Opening Някъде на удобно - то си личи че не е нарушена опаковката.
Важното е че досега не е имало проблеми с MI телефон и се надявам и за в бъдеще да си остане по този начин
Цитирай
#80

Мен лично Goldway никога не ме е уведомявал за подобно нещо. И аз съм правил видео един път разбира се след като куриера си тръгна. jivkobets не се притеснявай до 9 дни трябва да ти пристигне.
Цитирай
#81

И няма такава практика. Прочети в описанието на стоката - там има препоръка за това при някои търговци.

 
Цитирай
#82

Може ли линк към сигурен продавач, който е пратил без да се плати мито след това?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#83

Обмислям покупката на Ми6 та да питам каква е разликата в китайската и глобалната версия, само в зарядното или? Гледам честотите са еднакви или просто не ги описват правилно?
Цитирай
#84

Не знам да има различни версии за китайския и останалия пазар. Да не би да пише, че е с Global rom? Зарядното си е за американски контакти /китайските не ги знам какви са/, но ти пращат и преходник, който иначе струва стотинки...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#85

Продава се глобална версия с eu зарядно, но дали само това е разликата?


Прикачени файлове
.jpg UTB8Qb6giyDEXKJk43Oqq6Az3XXaD.jpg Размер: 75.96 KB  Сваляния: 85
.jpg UTB8EVniiqrFXKJk43Ovq6ybnpXah.jpg Размер: 76.08 KB  Сваляния: 88
Цитирай
#86

Smile в Китай няма гугъл. Следователно китайския ром няма Google apps.. Има някви китайски глупости. Няма бг, има само китайски и английски май.. Глобалния има Google apps, има бг език и тн.. Няма китайщини, това са разликите като цяло. По-знаещите по темата да ме допълнят/поправят
Цитирай
#87

Аз като по-знаещ по темата ще те допълня: прочети горните 3 поста пак. Не става въпрос за софтуер, а за хардуер.
Цитирай
#88

Извинявам се, не съм разбрал, че говорим за хардуерни разлики. Не знам да има различни версии хардуерно. А се интересувам от нещата, но човек съм, може да греша. По-знаещите нека ме поправят. Извини ме отново, че исках да помогна.
Цитирай
#89

Версията според мен е само една. Софтуера и търговците усложняват нещата
Цитирай
#90

(2017-08-16, 15:31:25)ce4ko написа:  Може ли линк към сигурен продавач, който е пратил без да се плати мито след това?
Този търговец предлага стоката си с подобна опция : https://ru.aliexpress.com/store/3010045?...f731WIcNMx

 
Цитирай
#91

https://goldway.aliexpress.com/store/311331

от този продавач ми дойде вчера Ми6 с DHL,няма митница
Цитирай
#92

(2017-08-12, 11:09:32)Be6i4 написа:  Gearbest, дойде за седмица без митница


Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Разбрах от @Be6i4 че gearbest ги пращат като подарък обаче си писах с онлайн съпорта им и ми казаха, че не могат да напишат по-малка сума на пратката, и не могат да го пишат като подарък. Та нещо специално ли им пишете при поръчката или?
Цитирай
#94

На някой до сега да му се е случвало до поръча с DHL(опцията без митници) и двата номера за проследяване(от Китай до Англия и от Англия до България) си стоят на "Получена е информация за пратката" и така от 6 дни. От Mi Global Store ме убеждават, че телефона е изпратен и понякога DHL много късно ъпдейтват информацията. Та просто се чудя дали е имало друг случай.
Цитирай
#95

И при мен е така поръчах mi6 на 22.08 на 23-ти е изпратен и на двата номера дава "Получена е информация за пратката" писах им не отговарят вече една седмица стана.Нали идвали за 5,6 дена, да е в DHL проблема не ми се вярва да не би да нямат наличности на телефона и само да го заявяват за изпращане.

PocoF2Pro
Цитирай
#96

И при мен и при колегата nurv беше така:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1410937
Сега чакам Redmi4XPro, да видим как ще се развият нещата, но май се бавят с пратката до Англия.
Цитирай
#97

(2017-08-29, 11:35:39)saintgeorge написа:  И при мен е така поръчах mi6 на 22.08 на 23-ти е изпратен и на двата номера дава "Получена е информация за пратката" писах им не отговарят вече една седмица стана.Нали идвали за 5,6 дена, да е в DHL проблема не ми се вярва да не би да нямат наличности на телефона и само да го заявяват за изпращане.

Е аз съм поръчал на 21.08 и ужким е изпратен на 22 та да видим може и заедно да дойдат ако въобще дойдат  Lol

Току що китайците ми изпратиха друг номер на товарителница 8153401513 според, който телефона е доставен в Англия уж нещо се били объркали. 
saintgeorge  може и твоя телефон да е със същата товарителница.
Цитирай
#98

Да и на мен ми изпратиха същия номер първия е бил грешен,значи очакваме телефоните до 2 дена в БГ.

PocoF2Pro
Цитирай
#99

Моят пристигна. Аз се бях приготвил да отключвам буутлоадер, а той дойде с отключен.
Цитирай

И моят пристигна с global stable отключен направо инсталирах twrp и сложих последния dev rom на xiaomi.eu

PocoF2Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)