Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - покупка

Има напредък, сутринта в 4ч е пристигнал в Германия.

MI 10T & Mi 6
Цитирай
Аксесоари

Това в сайта на DHL ли го видя?
Цитирай

Китайците вече се отдават на почивка. В някои магазини сроковете с DHL вече са вдигнати над 34 дни!
Цитирай

Сега разговарях с DHL отново и ми казаха, че има единствено направена електронна товарителница, но пратка въобще не е пускана!? Само чакам системата да ми разрешите да му пусна диспут.. Уникална доставка уникално нещо. Направих поръчката на 30.01.18 сега празници, неща и тн. И най вероятно ако оставя нещата така ще дойде средата на март! Ха ха ха .
Както и да е случват се и такива работи.
Цитирай

В сайта на DHL гледам. Показва, че вече е в София.

MI 10T & Mi 6
Цитирай

Аз поръчах на 02.02. и получих следното съобщение:

Status: The seller has shipped your orderReminder:Your order should arrive within 11-20 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time.

1. If your order does not arrive on 2018-02-28 , you can apply for a refund by opening a dispute. Happy Chinese New Year from all of us at AliExpress! It’s been an exciting year and we’d like to thank you for being a part of our growing Alifamily. As this is a time for celebration, many of our sellers will be on holiday from Feb 15 – Feb 21. Therefore, for any disputes created during that time, seller response time is extended from 5 days to 12 days.

Предполагам и при вас го има

П.П. ICEMAN, явно ти си най-напред Smile
Цитирай

Добре, вие не разбирате ли схемата?
Търговецът запазва тракинг от англия до българия.
Търговецът, в някакъв момент - 3-5 дни, изпраща телефона от китай до англия със съвсем друга товарителница, която рядко дава и вас не ви интересува, защото пратката става ваша когато е пратена до вас, а не до неговия човек в англия. Обикновено с първия тракинг гледате вашия и други 9 телефона, например.
След около седмица телефонът се озовава в англия където вече вашата товарителница сработва в един момент и на другия ден е при вас устройството.
Цитирай

Така е, даже са писали, че шипват понеделник, вторник и петък
Цитирай

да. но до шипването има проверка на телефона, евентуално флашване, а то не е само един телефон. Не си седят и да чакат някой от българия да поръча, за да почнат да работят. Да не говорим че до 15-ти по принцип почиват
Цитирай

Добре ,разбирам го това, но да не ми отговори на нито едно съобщение., това вече е несериозно.
Цитирай

Айдее пристигна Smile

MI 10T & Mi 6
Цитирай

(2018-02-09, 12:56:11)predator_v_bg написа:  Добре ,разбирам го това, но да не ми отговори на нито едно съобщение., това вече е несериозно.

Така си правят.
Ако им пишеш преди да платиш ти свалят звезди - после просто няма съпорт.

И на мен са ми губили пратка и съм чакал. просто.. колкото по-малко обръщаш внимание, толкова по-бързо и безпроблемно стават нещата. Така е устроена вселената Big Grin
Цитирай

На мен две поръчки но не телефони ми дойдоха за 12дена макс,луда работа и то с обикновенна поща
Цитирай

Днес получих мейл с тракинг номер за UPS до Англия, очаква се да е там в понеделник, тракинга за DHL е същият
Цитирай

Същото получих и аз!
Цитирай

Промяна в тракинга, пристигнали са в Дубай. Вероятно от там летят директно за Англия.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай

Smile Моят пристигна преди малко, довечера го почвам
Цитирай

Сега и аз си взех моя! Нилкин който бях поръчал беше разпечатан!?
Фактът е, че пратката си дойде до вратата и не съм имал проблеми с митници.
Цитирай

А аз ще почакам до утре, че пратката в момента пътува от София към Варна

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай

Аз днес поръчах един Mi6 Global Version от HonorBuy,пише че го има в EU, ще видим какво ще дойде, за първи път поръчвам от този сайт, някой от вас поръчвал ли е?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Коректни са. Преди година поръчах едно ЛеЕко и дойде за 2 дни с DHL. Неприятното е че доставката е скъпа, тогава платих около 30€.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Преди поръчка от там винаги отваряйте kimovil. Има гарантиран 5€ купон. Не е много, ама не е и малко.


Също вижте и online цената в Технополис
Цитирай

Телефона дойде вчера с DHL Express. Като цяло съм доста доволен от сайта. Беше пакетиран много добре, не беше разопакован и всичко беше наред. Препоръчвам го.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Здарвейте някой получавал ли е пратката с  Simgapore Post или DHL и без ДДС и мита ли я получава? Има Sony Xperia XZ за $296, но доставката е с Simgapore Post или DHL, а не с Aliexpress Standart shipping.
Цитирай

Здравей, тук се обсъжда покупка само на Mi6.
ПП:по принцип трябва изрично да е упоменато, че няма митнически такси! Питай и търговеца. Това, че може да ти го прати с DHL не означава, че няма да има мито!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)