Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OTG възможно ли е на този телефон ?
#1

Искам да пусна една програмка за автодиагностика през усб на този телефон, но няма OTG , мога ли да го подкарам някък ?
п.п. Huawei P9 lite B380 версия.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е стоков няма шанс, ако някой е с root да сподели дали става с нещо допълнително.
Цитирай
#3

Виж в YouTube са показали как става това....
Цитирай
#4

@person, пусни линк, да видим как става това.

 
Цитирай
#5

Не знам как се прави линк на YouTube, напиши в YouTube това: 'USB Huawei P9 Lite' ще видиш какво ти дава....
Цитирай
#6

По това което съм изчел, трябва руут и това е само за андроид 6. Обаче трябва при всяко пускане после да се спира и т.н. С две думи става ама много работа....
Цитирай
#7

Бих го рутнал само заради otg и double tap за отключване на екрана, но съм с 7-цата и май двете функции не действат тука. Ако съм в грешка ме поправете.
Цитирай
#8

Double tap работи, но често си пречи с отключването с пръстов отпечатък и на няколко отключвания ми иска пина който съм избрал, затова я махнах. OTG то ми беше много помезно на предния телефон и доста ми липсва, ноооо не работи тук.
Цитирай
#9

Понеже си бмв драйвър , на мен ми трябва за
(2017-06-08, 23:18:37)nescafe написа:  По това което съм изчел, трябва руут и това е само за андроид 6. Обаче трябва при всяко пускане после да се спира и т.н. С две думи става ама много работа....

 Carly

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#10

Е и на мен за това ама няма хаха Big Grin имам едно леново което уж поддържа отг ама само на теория... Carly с виртуалка през лаптопа използвам аз.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

с кой емулатор си го пуснал , аз ползвам BlueStacks но не се свързват... както и коя версия на карли използваш ?

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#12

По тая тема съм го сложил, обаче трябва да си свалил най-новата версия от темата и да я приложиш, иначе Карлито не бачка с по-старите версии. След като я ъпдейтнеш и подкараш, спри нета на виртуалката за да не се налага постоянно да я ъпдейтваш

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic....1&t=399409
Цитирай
#13

Ами и така не става Smile нещо няма да го бъде това карли Smile

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)