Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение държащо постоянно будно състояние
#1

Здравейте! Аз съм с Леново А536 и скоро реших да си върна фабричните настройки и след това някой от приложенията ги обнових, други - не. Автоматично се обнови Гугъл Плей-а, но и с него процесът или приложението - Услуги на Гугъл Плей. От както се обнови показва, че държи постоянно телефона в будно състояние.. и нямам представа какво да направя за да го спра до преди да се обнови всичко си беше ок с батерията сега пада супер бързо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Обновете си всички приложения в магазина.
Чакащите за обновление, по някой път държат будна системата.
Цитирай
#3

Хм..никога не обновявам,ако всичко си работи-в момента имам 16 апа,които чакат актуализация и всичко е ок.Не е в това причината.
Цитирай
#4

Говорено е много по този въпрос, Гугъл те слетя и постоянно има обмен на информацията. Процеса се нарича:
ssl.google-analytics.com и няма спиране.
Освен ако не си със Самсунг и има програма наречена Disconnect Pro for Samsung, платена е, а беше безпланта и аз си я иснталирах. От тогава мога да видя кой апп ме следи и така. Всичко е блокирано сега

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

(2017-06-09, 06:44:18)vertexe написа:  Хм..никога не обновявам,ако всичко си работи-в момента имам 16 апа,които чакат актуализация и всичко е ок.Не е в това причината.

При чакащи апове за актуализация, магазина заспива ли?
Цитирай
#6

Аз с магазина нямам проблем, а с тези услуги на гугъла. Понеже.. имах проблем с USB  и върнах фабричните настройки иначе телефона си ми работеше ок и нямаше нужда от възстановяване на фабрични настройки. Установих, че се е прецакала самата букса и само зарежда не е нищо софтуерно. Телефона все пак ми е на 2 години и нещо и си взех нов, но ми стана странно с тия услуги дето постоянно дърпат батерия и държат будно устройството .. яд ме хвана защото батерията си държеше ок до преди да се актуализират тия услуги.
Цитирай
#7

(2017-06-09, 06:39:35)Vi70 написа:  Обновете си всички приложения в магазина.
Чакащите за обновление, по някой път държат будна системата.

Напълно съм съгласен и ако забелязвате новата версия на маркета има бутон за търсене на актуализации. Иначе има ли чакащи и дрейнва батерия. Изтрийте кеша и данните на маркета и на Play services.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)