Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung SM-J710FN не иска да се флашне
#1

Привет,

Имам следния проблем: 
С Package Disabler Pro, спрях много неща, повечето от които не знам за какво са. Това най-вече са пакети и приложения на Самсунг, Гугъл и Wi-Fi(защото ползвам само мобилен интернет) и т.н. Обаче телефона сега не иска да се включи. Единствено стои и мига надписа SAMSUNG. Пробвах да го флашна с Odin, но ми изписва грешка Undecided Къде греша според вас? Пращам и снимки. Между другото никога не съм преинсталирал Android, и всякакви съвети ще ми бъдат от полза, още повече, защото не разбирам и английски  Big Grin Big Grin

Благодаря предварително!

В допълнение искам да добавя, че ми се ще да сложа някакъв по-хубав и изчистен firmware. Може да давате линкове направо към съответните.

Забелязах, че в режим download, екрана изписва SM-J710F, а на кутията на телефона пише SM-J710FN


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в YouTube как се руутва този модел, за това Google е направил сайта.
Цитирай
#3

Цял ден гледам клипове и се ровя в нета, и съвсем се обърках. Ако можех да се справя сам изобщо нямаше да ви занимавам. Но явно пак сам ще се оправям. Като не искаш да помогнеш, защо си във форума, да се заяждаш? То човек да не попита..и вместо да му се помогне, бива изнервен още повече..егати форумите..за цял ден само един безполезен коментар..
Цитирай
#4

Процеса на флашване е доста обширна материя и недей очаква някой да ти пише 1-2 седмици, всеки ден по 2-3 поста,да търси в нета вместо теб драйвери,флаш тулове и да си прави регистрации в сайтове за ромове,да ти ги свали и да ти ги постне тук!Този сайт е прекрасно ръководство за смяна на фърмуер-на български е,и има поне 100 подробни теми за флашване,какво е необходимо и как се прави!Четене му е майката!И проба-грешка!Един жокер за теб-шом ти свети логото,може и да не се наложи флаш,влез в рековъри мод и дай ресет от там.
Андроид е сложна система и трябва да си програмист(или да имаш солидни познания),преди да махаш модули от нея!А Один ти дава грешка,защото драйверите ти за чипсета на апарата най-вероятно са грешни!
Цитирай
#5

От тук теглиш софтуера за SM-J710F предлагам номер 9 защото е най-нов >> https://cloud.mail.ru/public/HCTK/Rp59xXwpL

От тук Odin3_v3.12.7.zip >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1402557

4 файла зареждаш в Один подразбират се по имената... внимавай да не объркаш местата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Ето, че не било трудно Smile Големи благодарности rado__8 ! Надявам се, че този път ще се получи.. И на теб благодаря, vertexe Wink

Получи се, жив и здрав бъди rado__8 ! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)