Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безплатно гравиране и безплатен куриер! (Нова услуга от Huawei)
#1

"Ако имате смартфон Huawei или Honor с метален корпус вече напълно безплатно ще може да го украсите с лазерно гравирано послание. Това е най-новата услуга на открития през миналата година център за обслужване и поддръжка на мобилните устройства Huawei на ул. “Леге” 6 в София, която ще заработи още този месец. Компанията посочва, че могат да бъдат гравирани не само надписи, но и изображения. Другата нова услуга на Huawei осигурява безплатен транспорт на устройствата от и до дома на всеки клиент на центъра. Всеки собственик на Huawei P9, P9 Plus, P10, P10 Plus, Mate 9 и Honor 8 може да поръча куриер чрез обаждане на специалния телефон за поддръжка (0800 18818). В рамките на 24 часа устройството ще бъде взето от дома и доставено в сервизния център, а след диагностиката клиентът ще бъде информиран за статуса и необходимото време за неговото отстраняване. След приключване на сервизната услуга куриер ще върне телефона напълно безплатно. "

Въпреки недостатъците на Huawei като фирма, явно от време на време правят и нещо смислено. Това с безплатния куриер си е доста добра далавера. Няма и голямо чакане... Smile

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари
#2

Първият, който го изпрати да качи снимка :-)

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#3

Чудесно ама да си в София и да ти го направят за 20 -30 мин. А за провинцията 3 дена минимум без телефон.
Цитирай
#4

Моя веднъж е носен в сервиза заради загуба на обхват и за около 1час всичко готово, в гаранцията пише сменена платка.
Цитирай
#5

Някой пробвал ли е тази услуга и има ли снимка , как изглежда след гравирането ?
Цитирай
#6

Някой има ли повече информация !
Цитирай
#7

Никой не казва! Аз исках да го давам моя, но после няма продаване Sad Другия месец като взема п10 мисля него да давам. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#8

Аз моя не смятам да го продавам и това не ме спира , но пък не искам да съм първия хаха ... искам да видя как изглежда преди това  Big Grin
Цитирай
#9

За тези от София, отидете в изложбения център, има няколко бройки, които са с гравировка...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#10

моят го гравирах днес в офиса им на ул. леге н6 или 9 не съм сигурен , резултата е чудесен, освен че е безплатно получих и подаръци- химикал, шапка и ръкавици и термо чаша. за съжаление не мога да кача снимка в момента
Цитирай
#11

трябва ли да нося покупни документи ако го нося

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#12

Здравейте колеги, да се похваля и аз, онзи ден ходих до сервиза и дадох телефончето да ми го гравират!  Smile

(2018-01-11, 23:55:41)xander449 написа:  Здравейте колеги, да се похваля и аз, онзи ден ходих до сервиза и дадох телефончето да ми го гравират!  Smile

Извинявам се за снимката правена е с Iphone 7


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Супер е . Всичко ли може да се гравира или се избира нещо ит каталог?
Цитирай
#14

(2018-01-14, 12:43:14)c7uk5u написа:  Супер е . Всичко ли може да се гравира или се избира нещо ит каталог?

Да всичко може, каквото ти им дадеш това ще ти гравират
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)