Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Панорамните снимки от S8 - на PC? Възможно ли е?
#1

Здравейте, вече повече от месец се радвам на s8. Понеже никога не съм бил прекалено голям фен на снимането като цяло, до преди седмица не бях разучил камерата и нейните възможности. Съответно открих панорамните снимки, които стават страхотни, и си използвах режима за снимане из разни замъци по време на разходката ми из Германия миналата седмица. Като си ги гледам на телефона, всичко е супер. Възникна обаче въпроса, възможно ли е, и как точно става магията, да си ги сваля на компютъра и да си ги гледам и там. За момента така наречените панорамни снимки са просто една обикновена снимка, първия кадър от панорамата. Иска ми се, разбира се, да може да стане някак работата. Някой сблъсквал ли се е с подобна ситуация, и има ли някакви идеи как става?
Цитирай
Аксесоари
#2

Качи ги в Гугъл Фотос и ги разглеждай през браузъра, не знам дали има клиент за компа.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Здравей, пробвах го този вариант - не става, качва нормална снимка. Пробвах и във фейсбук да кача, пак без успех, там обаче има възможност да го качи като клипче, което постоянно се мести наляво-надясно от единия до другия край, а като снимка пак само първия кадър качва

КОРЕКЦИЯ!
Извинявам се, грешно съм задал темата. Не става въпрос за панорамните снимки, говоря за така наречения Virtual Shot. Сега човърках пак камерата, и видях, че има разлика. Извинявам се за некомпетентността си по темата още веднъж, но имам предвид точно тези виртуални снимки.
Цитирай
#4

Влизаш в галерията, където е файла, избираш да го споделиш и те пита дали, като файл с изображение или като видео файл. Избираш, като видео файл и така става тип *.mp4

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)