Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем дисплей писане букви A, Z, Q
#1

Здравейте, имам следния проблем. Вчера закупен Галакси с8, сложен прозрачен протектор отгоре му.

1. При писане на клавиатурата, буквите а, z, q, които се намират в левия ъгъл на клавиатурата се натискат много по-трудно от останалите, 2-3 пъти трябва да повторя буквата за да я отчете.

2 При слайдване на телефона отгоре надолу много трудно се пуска слайдменюто (statusbar) с бързите икони (за уифи, за 3г и т.н.)
Трябва да слайдвам 3-4 пъти подред, за да отчете.

Моля за съвети!

Благодаря

Life is like a box of chocolates and you`ll never know what you gonna get!
Цитирай
Аксесоари
#2

На първо време махни протектора и пробвай без него.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

Почти сигурно е, че е от протектора.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#4

Случи ли ти се дисплея да не реагира въобще никъде?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-06-14, 12:08:08)Marto.g написа:  Случи ли ти се дисплея да не реагира въобще никъде?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Не, дисплея реагира на всяка една точка, но най-горе за слайдбара и вляво за буквите на клавиатурата при писане а, з, я - изисква да се натисне 3-4 пъти за да отчете, че са натиснати.

Въпросът ми към Вас е как да увелича чувствителността на екрана?
Благодаря!

Life is like a box of chocolates and you`ll never know what you gonna get!
Цитирай
#6

А протектора махна ли, както те посъветваха за да провериш каква е чувствителността и дали има проблем или продължаваш да се въртиш в кръг?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#7

То е ясно, че е от протектора. Не виждам смисъл да гадаем тука.
Докато не се свали протектора няма да има светлина в тунела. А, като се свали протектора съм 100% сигурен, че дефекта ще изчезне. Така, че работата е ясна, поне за мен.
Цитирай
#8

Ако и след протектора продължи виж https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...id=1404519

Научих за един скрит код <b>*#7353#</b> откъдето като се избере теста <b>TSP Dot Mode</b> и почне да се маже по екрана без да се вдига пръста, се появяват хиксчета на местата, където тъч панелът е "из......


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Защото при мен, час два след като активирах телефона го закачих на зарядното и го пуснах да си ъпдейтне софтуера. Като го погледнах после, отключвам го, но какво? Просто никаква реакция! Каквото и да пипна на дисплея нищо не става, екрана си свети, но нищо. Даже не съм сигурен какви гимнастики правих, колко пъти го рестартирах през power докато най-сетне тръгна, първо не ми реагираше като хората, но след минути тръгна нормално. За сега не се е проявило.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)