Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вибрация на хоум бутона при отключване
#1

Колеги, изключил съм всякакви вибрации на бутоните, но когато отключвам телефона с хоум бутона телефона вибрира, при вас така ли е?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, вибрира си хоума Wink
Цитирай
#3

Да, така си е
И даже в повечето случаи при мен се пускам сензорна за ирис ( понеже съм настроил хоум бутона на средна чувствителност ) Това малко ме дразни понякога, но няма как, при лек натиск се получава

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

Да и при мен директно отваря ирисите, може би с вибрацията имитират хардуерен бутон, като при въйфон 7

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#5

Аз отключвам с лице, че на светло тая работа с ирисите е кофти. Иначе в настройки>дисплей>Лента за навигация>Отключване с бутона за начало ако го деактивирате при изключен дисплей и натискане на хоум бутона няма да ви активира "ирисите" Smile
Цитирай
#6

Да така е, ама с лице на тъмно не става, перфектната комбинация за мен е ириси на закрито, фингърпринт на открито, аз 90 % съм на закрито, то и повечето хора де Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#7

(2017-06-14, 15:33:56)felipe написа:  Да така е, ама с лице на тъмно не става, ...

Какво разбираш под "тъмно"  Rolleyes  - на закрито или при много слабо осветление? Тъкмо мислех да сменя ирисите с лице и сега ново 100  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

Ами малко да е сумрачно и не става, не разпознава... ирисите е по-добър вариант, според мен.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#9

На доста мрачно чак спира да разпознава лице при мен Smile , иначе ирис до джама в офиса да съм и не става отключването докато с лицето е моментално отключването на светло. Всеки си има предпочитания  Smile
Цитирай
#10

Благодаря Ви Smile Ще дам още един шанс на пръстовие отпечатъци и ще го мисля Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

Би било добре ако попроменят софтуера и едновременно да може да сработва и ирис и лице Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Сега в някои страни върви ъпдейт, но промените са по навигационния бар(долу трите копчета), направили са го да се скрива, фоновете също са променили, махнали са черните.
Иначе телефона си плаче за ъпдейт, има доста софтуерни бъгове.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#13

Какви бъгове имаш човек, аз нямам такива от които да се оплача генерално

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#14

(2017-06-15, 08:57:11)turl написа:  Би било добре ако попроменят софтуера и едновременно да може да сработва и ирис и лице Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

И аз това си мислех снощи Smile   Направо ще е идеално Smile Не събират ли някъде отзиви и предложения от потребители  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#15

Теглиш Samsung Members от Samsung Apps има опция да даваш обратна връзка. Дали колко ще я прочетат или вземат под внимание ...не е сигурно. Сега като ме подсети и аз я изтеглих и ги залях с недоволство Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#16

О, мерси Smile Ще се възползвам Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#17

Лицевото има проблем със сигурността, а от ирисите се ползва Самсунг пей, така, че не вярвам да стане работата.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#18

Аз си ползвам само скенера за пръстови, хубавото му е, че мога да отключа телефона без да го светкам. С отпечатъка. Както си е угасен си слагам пръста и отключва.
Цитирай
#19

Това ме дразнеше много на S7 edge трябваше първо да го събуда преди да го отключа с пръстовия отпечатък .
Цитирай
#20

Тук е добре. Без да искам го открих.
Цитирай
#21

(2017-06-15, 15:18:30)martoo написа:  Това ме дразнеше много на S7 edge трябваше първо да го събуда преди да го отключа с пръстовия отпечатък .
Мен също яко ме дразнеше при 7та
Но тук освен че не се натиска преди това, според мое скромно мнение отваря по бързо и е по точен. ( по рядко не хваща и то в повечето случаи защото аз съм си сложил пръста в страни)

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#22

Да. Определено реагира по-бързо.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2017-06-15, 09:20:28)felipe написа:  Сега в някои страни върви ъпдейт, но промените са по навигационния бар(долу трите копчета), направили са го да се скрива, фоновете също са променили, махнали са черните.
Иначе телефона си плаче за ъпдейт, има доста софтуерни бъгове.
Като нищо следващия ъпдейт, който получим ще е този.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Аз нямам никакви софтуерни проблеми нито бъгове да чукна на дърво

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#24

А ,нямаш,много знаеш Smile,ако питам жена ми и тя ще каже ,че нейния е бетон,ама го използва само за ало-ало.Та какви са проблемите ли,първо,проблема със безжичното зареждане,доказан,масово се коментира,може би от Самсунг са се застраховали покрай гърмящия Ноут7 и сега дори на оригиналното безжично(коженото), когато батерията се загрее до 43 градуса телефона спира зареждането и,цирк,второ,проблема с четенето на ирисите на слънчева светлина,според мен,би трябвало ирисите да се четат на всякакво осветление ,не само на закрито,трето,тихите уведомления на фейсбуковия месенджър(може и от самия месенджър да е),четвърто,понякога заспиващия хоум бутон на изключен екран,също масово проявяващ се бъг(май е отстранен в последния ъпдейт),изобщо бъгове не е като да няма,но всеки използва телефона по различен начин и не забелязва.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#25

И след разговор като го прекратя ми се случва звука да ми минава ту в слушалката, ту на говорителя си. Така известно време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)