Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] - покупка
#51

Аз моите утре сутрин ще ги взимам от пощата. Поръчах 2 уж оригинални от тук https://www.aliexpress.com/item/Original...0.0.yLfKWO

Ще видя утре като ги взема колко баш са оригинални. Старата ми издържа около година, което си е много имайки предвид, че я свалях само когато се зареждаше гривната. Топена е в средиземно море и в бяло море Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#52

Моите пристигнаха, 2 броя. Около 2 седмици ги чаках, изглеждат много добре, нищо пбщо с ония намачкани и накъсани. Скоро ще свалям гривната за зареждане и тогава ще сложа някоя от новите каишки.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#53

Вззех на майка ми едно леново K5 PLus. Има по-нов блутууут и версия 5.1 на андроида. Въпреки това с MiFit не намира гривната и не мога да ги сдвоя...какво ли не правих...и Mi Акаунт й направих а накрая резултата е нулев. Някакъв друг ап ли да пробвам и аз не знам вече...мисля си да й взема направо друга гривна която да е леново и да знам,че ще се получи

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#54

Гривната заредена ли е?
Цитирай
#55

Пробвай да пуснеш location-а на телефона и тогава я потърси пак
Цитирай
#56

Преди това, сдвоявана ли е гривната с друго устройство?
Цитирай
#57

Момчета, аз се оправих.. @mihailmihnev е прав. Забравих,че тя е сдвоена с моя телефон и преди да пробвам трябва да дам unpair. Бързах да пиша преди да се досетя затова, съжалявам. Като ги раздвоих и я намери веднага. Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#58

Купих каишка от тук: ЦЪК
Разгледайте му магазина, има и за 1,30 без протектор. Моята е такава и  съм страшно доволен. Поръчах тъмно синята с бял кант. Качеството е отлично. Съвсем леко по-твърда е от оригиналната. Закопчава се отлично. Пристигна за 19 дни.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#59

Аз вчера поръчах оригинална каишка, като тази с която се продава гривната от Gearbest. Принципно струва 4 евро, но в момента е намалена и с точките дето събираш излезе 2.80. Моята се наложи да я преместя на една дупка по-малко. Или ръката ми изтъня или верижката стана по-дълга Smile

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай
#60

Поръчах още една MiBand 2 за подарък от gearbest, но този път нещо не сполучи доставката. Изпратено е с Belgium Registered, в тракинг системата пише само, че е пристигнало в България на 15 септември. Ходих в пощата 2-3 пъти, но няма и следа. Поръчано е на 6 септември, сложили са deadline до 6 ноември. А estimate delivery-то е 15-20 работни дни. 
Съмнявам се е да са го прибрали за митница, защото са го писали на стойност 11 долара.
Тъпо, че изпускам шанса да го подаря сега.  

От gearbest ми писаха, че ако не пристигне до 6 nov тогава ще ми предложат някакви решения. Някой имал ли е такъв случай в gearbest?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#61

Имал съм случай с наводнена ми банд 2 при тях. Възстановиха ми цялата сума в техния портфейл и си запазих чипа и каишката. При теб вероятно ще е рефънд. Би трябвало да можеш да ползваш диспут от пейпал ако нещо се опъват от гиърбест..
Цитирай
#62

Това на колко са го писали, не значи на 100% че няма да иде в митницата
Но пък едва ли там ще ти го държат цял месец, без да те уведомят. И да ти го проверят в пощата този трак номер
Щото на мен ми изглежда точно като грешка в трак номера.
Още повече, че някак си не се и вързва да дойде пък до бг за 9 дена
Цитирай
#63

Белгийските пощи са бързи. Последно от gearbest за 11 дни дойде пратката именно с тази услуга
Цитирай
#64

Щом са пощи - един път 10 дена друг път 30 Smile
И то от китайският магазин е тръгнал, доколкото схващам, щото иначе нямше да се притеснява за митница
Цитирай
#65

И при мен е същото. Поръчах блутут колонка от геарбест на 4 септември на 6 е изпратена с белгийски пощи и още я няма, а досега всичко поръчано от тях е пристигало за от 14 до 20 дена. Но има още време ще чакаме
Цитирай
#66

Не забравяйте че празнуваха две седмици китайците.
Цитирай
#67

Аз вчера получих ROIDMI 3S и някои други дреболии поръчани на 29 септември от Gearbest с белгийски пощи.
Цитирай
#68

Предната дойде с холандските пощи за 2 седмици и то в Бургас. Тази я поръчах в София и вече я няма над месец. Откакто се преместих от Студентски в Младост 4 само проблеми с доставките. Получил съм едва 2/3 от поръчаните неща. Започвам да си мисля, че клона в Младост 4 се бавят нещо.
Не знам дали въобще да вярвам на този тракинг номер. Супер системна е информацията там.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#69

Колеги, имате ли идва защо някои хора пишат, че не е водоустойчив в ревютата, а и в сайта пише че е с ip67 сертификат...? https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_676923.html Да не би нещо да не е ок тая гривна Big Grin

Изпратено от моят XT1572 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#70

Изглежда си истинска. Моята е от повече от година. Никога не съм я свалял като влизам в банята, не съм имал никакви проблеми. Като влизам в море/океан я махах, ей така за всеки случай...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#71

и в море съм я ползвал без проблеми. Само не знам на какво налягане/дълбочина издържа.
Цитирай
#72

От Варна съм и цяло лято плувах с моята - няма проблем все още. Та си държат гривните.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#73

.. и аз една година я ползвах, мокрена е всеки ден. Все още си работи перфектно.
Цитирай
#74

Аз пък съм от Бургас и също цяло лято плувах с нея. Стигал съм и до 4-5 метра с нея. Няма и как една фитнес гривна да не е водоустойчива.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#75

Поръчах я и.... Остава да чакам да дойде Big Grin С холандските пощи ще дойде, та дано е бързо и безмитно Big Grin

Изпратено от моят XT1572 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)