Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] - покупка

Все едно на колата ти да дават акумулатор 75А ти да сложиш 90-100А и да се притесняваш, че ще и стане нещо. Консумацията на електричество се измерва в ампери(А), консуматора в случая е гривната и й е през патката дали зарядното ще е 1 или 2 ампера, тя ще си коснимира колкото и е нужно. Вече ако се иска минимална консумация 2А а ти зареждаш с 1А ще товариш зарядното и ще чакаш по-дълго. Имал съм всичките Ми бандове и никога не съм гледал с какви зарядни ги зареждам, всички са в добро здраве все още! При мен с моето ползване гривната бичи по 20 до 30 дни с един заряд. Винаги се къпя с нея, просто на 3-4 дни я почиствам от насъбралия се сапун.
Цитирай
Аксесоари

И аз я зареждам моята гривна където падне. Както вече доста хора правилно отбелязаха, важното е напрежението на зарядното. Вече колко ток дърпа гривната, зависи от вътрешното и съпротивление. Аз повече ме е яд, че си сглобих компактна пауър банка от едно китайско зарядно и една здрава батерия на панасоник, обаче малки товари - като гривната или блутут слушалки или дистанционното на селфи-стика не ще да ги зарежда.

Gesendet von meinem SM-T520 mit Tapatalk
Цитирай

(2017-11-04, 23:05:39)bahyr написа:  Изобщо не си наясно с материята напрежение, съпротивление, ток и т.н.

Въобще не казвам, че съм наясно с материята. Явно тия китайци щом са писали да се зарежда със зарядно до 1А са много прости и не трябва да ги слушате.
Цитирай

(2017-10-16, 14:56:42)mita6ki9 написа:  Аз все още чакам една от холандските пощи изпратена на 6 септември. 
Исках да я подаря вчера и изпуснах и много ме е яд. А моята дойде за 2 седмици..

Моята беше изпратена на 11.09, чак днес дойде. Сега чета какъв софтуер да сложа за  телефона Smile

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай

Ми фит, но на китайски ще е най-добре, за да си вземе фърмуер с кирилица
Цитирай

В момента е $19 в gearbest с промо код.

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)