Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bixby на Galaxy S7 edge
#1

Здравейте,
някй качвал ли си е Bixby асистента и s8 launchera  на s7 edge и ако да, какви бъгове дава.
Изобщо струва ли си тази гимнастика.
Цитирай
Аксесоари
#2

На оригиналния ром има бъгове, на портнати от S8 работи перфектно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Инсталнах го но нещо неработеше добре, както сам каза.
Портнати от с8 какво ще рече
Цитирай
#4

Ромове от samsung galaxy s8.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Няма бъгове, но не си струва.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#6

Принципно се инсталира само Hello Bixby, а не асистента. Някой да знае дали може да се инсталира и самия Voice Assistant?
Цитирай
#7

Потребителите със S8 се чудиме, как да махнем тази „шитня“... а вия искате да се „докопате“ до Bixby...
Стойте далече от това недорузомение....
Voice Assistant... мисля че за сега работи само за Ю.Корея и САЩ, и е активен само за моделите с Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835
Bixby... Напълно съм го изключил и забранил, но гадината... пак взима ресурси и трафик... !

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#8

Най-голямото недоразумение на корейците. Това Bixby е мъртвородено.

1916 
Цитирай
#9

(2017-07-12, 23:40:12)Naidenoff написа:  Потребителите със S8 се чудиме, как да махнем тази „шитня“... а вия искате да се „докопате“ до Bixby...
Стойте далече от това недорузомение....
Voice Assistant... мисля че за сега работи само за Ю.Корея и САЩ,  и е активен само за моделите с Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835
Bixby... Напълно съм го изключил и забранил, но гадината... пак взима ресурси и трафик... !

И какви ресурси пък взима чак толкова, колкото до трафика вече има предостатъчно нет за да Ви притеснява това.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#10

Не ме притеснява трафика ( с 30 000 МВ съм ) ... дразни ме факта че се „вре“ навсякаде.... камера, браузър и тн...

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#11

Еми как да покаже най-често отваряните страници ако не се "навира" в браузера, което си е много удобно, например галерията като направиш снимка да я виждаш там, определено има добри попадения, което не ти харесва или ползваш просто го спираш, на мен специално ми е удобно и го ползвам.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)