Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ACR и андроид 7
#1

Някой който използва ACR за записване на разговори и да има проблем с аппа след ъпдейта? С андроид 6 работеше без грешка, със 7цата в началото записва и после спира след няколко обаждания. Приложението е в списъка да не се изключва след заспиване, от кешираните пак е локнато с катинар.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

На Р9 работи без проблем но съм си купил лиценза беше някъде към 2-3лв
Цитирай
#3

И аз съм го купил ама нещо не бачка като хората.
Цитирай
#4

Използвах го с бетата, не съм имал проблеми. Искаше много права да му давам и имаше една опция в настройките, дето посочваш с кой андроид си и ти прави сама настройките.
Цитирай
#5

Сега пак му рових в настройките, ще видя как е.
Цитирай
#6

В настройки записи, режим на запис съм задал да започва ръчно и не съм имал проблеми, на предишния ми Р9 lite също бачкаше.
Цитирай
#7

Ъп от моя страна. Продължавам да имам проблем с това приложение дори с друга п9-ка. Просто изчезва от нотификацийте горе и спира да записва....
Цитирай
#8

Пробвал съм го на три хуавея и работи без проблем P9 lite, P9 и P10 lite. Предполагам че си го сложил да работи и след заключване на дисплея че иначе не става
Цитирай
#9

Всичко е направено. Локнато е с катинара, спряно е да не спира при заключен екран...
Цитирай
#10

Единствените промени след инсталация на програмата са ми ето тези, да променя режима на запис на ръчно
http://prikachi.com/images.php?images/705/9214705C.jpg
и да изключа известието нотификацията да не ми се показва иконка горе в ъгъла
http://prikachi.com/images.php?images/706/9214706J.jpg
а иначе като е разрешена програмата излиза ето така
http://prikachi.com/images.php?images/712/9214712H.jpg
и си преценявам дали да натисна да се записва разговора или не. За друго не се сещам освен хард ресет
Цитирай
#11

За ръчен режим не съм пробвал, но автоматичния изпуска или спира когато си иска. С андроид 6 вървеше перфектно ама със 7 не иска. Не е от хард ресет, два различни телефона след ресет и пак не иска. Просто е от самия андроид явно.
Цитирай
#12

Отдавна ползвам програмата и се съмнявам да е от андроида защото след като Р9 lite и Р9 получиха андроид 7 програмата не спря да работи, след това ги продадох взех Р10 lite и отново никакви проблеми не съм имал. По късно ще пробвам на един приятел на Р10 дали ще има проблеми и ще пиша
Цитирай
#13

Пробвах ръчния режим и работи наистина. Сложи на приятеля ти, пусни автоматичен и остави нотификейшъна, че е включен отгоре. Ако почне да рестартира нотифекейшъна от време на време, значи ще спре да записва автоматичния. Пробвай го и при теб да видиш как е автоматичния. Ама поне един цял ден го остави така.
Цитирай
#14

Вече 2-3ч съм на автоматичен режим и си работи програмата, а току що пробвахме на един Р10 също работи и то на автоматичен.
Цитирай
#15

Тя работи няколко часа и спира да записва после.
Цитирай
#16

Честно казано не я държа постоянно включена а когато реша че ще ми трябва и не мога да кажа дали спира. И при ръчен режим на запис ли спира или само при автоматичен.
Цитирай
#17

В момента я държа само на ръчен и не спира. Значи само при автоматичен спира.
Цитирай
#18

(2017-11-06, 13:40:52)nescafe написа:  Тя работи няколко часа и спира да записва после.

+1. Записва избирателно.
Цитирай
#19

С 386 вече като, че ли работи коректно. За сега 1 ден не е спирала програмата да записва на автоматичен режим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)