Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Не видях тема за горе споменатия модел..
Та,на  работа намерих Google Pixel дадох го на гест сървис,но тъй като за 90 дни никой не го потърси ми го върнаха на мен.
Телефона е закл. с парола,като най-вероятно ако го върна на фабрични настройки ще иска пък акаунт в Гугъл. 
Някакви идеи дали изобщо може да се ползва за в бъдеще или е загубена кауза  ? 
Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

@Krastefff, пробвай в тази тема

 
Цитирай
#3

Зависи с кой секюрити пач е телефона, а и предполагам е със заключен бутлоудър и шансовете клонят почти към нулеви.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

(2017-06-15, 23:18:35)rado__8 написа:  Зависи с кой секюрити пач е телефона, а и предполагам е със заключен бутлоудър и шансовете клонят почти към нулеви.

Да ти кажа честно съм доста скаран с "меката" на мобилните устройства,никаква идея какви пачове и дивотии има,като го вкл. излиза парола,а като го върна към фабрични настройки ми иска мейл и пас за гугъл които не знам.
Има ли сервиз/и които се занимават с подобни "операции" ,или просто да го зарежа тъй като не може се използва (колкото и да не ми се иска тъй като ми казаха,че е доста приличен телефон)
Цитирай
#5

Не мисля,че имаш някакви шансове,особено ако е след Май-ския секюрити пач.И както каза @rado__8 ,ако е със заключен бутлоудър успеха ти е нулев.Защо не го оставиш да поседи в шкафа 1-2 месеца докато "някой" от братушките не намери вратичка?Ти няма да си го ъпдейтвал със нов секюрити пач,така че мисля това е добро решение.Остави си го за сега,може да изскочи нещо.. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Пробвай това https://m.youtube.com/watch?v=UZT8rERLYDg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)