Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с нотификаций
#1

Здравейте,колеги.Не получавам нотофикаций от олх и мисля,че прпблема е от самия телефон.Тъй като пробвахме с още два телефона п9 лайт и те не получават известия при получено съобщение.Говорил съм със съпорта на олх и всичко според тях е наред.Направил съм нужните настройки на телефона на приложението отделно го преинсталирвам няколко пъти и въпреки всичко не получавам нотификаций при получаване на съобщение.Пробвах с други марки телефони и там есичко е наред и оставам с впечатлението,че проблема е в самия модел хауей.някой има ли успех по този въпрос.Вече започнах да се предавам.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е същото, мисля от последният ъп на приложението и известията спряха

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#3

Аз си получавам нортификации от OLX, без никакъв проблем.

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#4

И при мен на локскрийна известията нещо не се появяват, а от нотификейшън бара понякога изчезват..

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
#5

Пуснали ли сте опцията при заключване на екрана приложението да продължи да работи? Ако от там е изключено нормално да не се получават известия.
Цитирай
#6

Пуснете си получаването на имейл за по-сигурно.
Цитирай
#7

Пусната е опцията при заклю.вкран да работи но пак не получавам.никога не съм получавал.помагайте
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)