Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с android system recovery <3e>
#1

Здравейте на всички , първо искам да се извиня ако вече има такава тема , много търсих , поизчетох разбрах някои неща ,но не всичко ми е ясно . Повече теми има на английски , но не мога да ги разбера много добре . 
Преди около 1 ден телефона ми заби и се изключи сам . Включвах го и ми излиза 
   Samsung
GALAXY S || Plus
                GT-I9105P
черен екран и надписа е с бели букви ,предполагам знаете какво е . 
И така го оставих и не зареди 1,2,3,4,5 часа . След това го сложих да се зарежда и пак си поиграх така . Днес сутринта бях твърдо решен да разбера какво става. Излизат ми  
Android system recovery <3e>

volume up/down to move highlight :
power button to select.
има изображение как андроида лежи с отворен корем и червен триъгълник с удивителна
 и отдолу пише 
# Manial Mode #
-- Appling Multi-CSC...
Applied the CSC-cpde : GBL
Succesfully applied multi-CSC.


reboot system now
Apply update from ADB
Apply update from external storage
Wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply update from cache


 .Почетох и разбрах ,че може би само factory reseta ще го спаси . Обаче на мене проблема ми е ,че имам много важни снимки ,файлове на този телефон, просто би било недопустимо да ги загубя . Има ли възможност ако избера някое от горе-изброените неща и телефона да се пусне и да си работи без проблеми  и да си е запазил файловете . Или поне дали има начин да дръпна файловете някак си или да ги преместя на картата и тогава да го върна към фабричните настройки .Малко по-подробно го написах , но искам да ме разберете .Наистина ще бъда много доволен ако се опитате да ми помогнете . И още един път се извинявам ако има такава тема  .
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде ти са записани важните неща?
Цитирай
#3

на телефона , имам и файлове в картата ,но те са от 1 месец тоест около 10-15 % от файловете са ми на картата .... . Аз искам тези от телефона да спася .
Цитирай
#4

включи го към компа и виж дали ще го разпознае и съответно дали виждаш директориите на тела... така ще можеш да се качиш нужните файлове... ако преди това си го включвал към компа, значи би трябвало да с ане

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#5

@Smakl зависи с коя версия на Андроид е. Примерно при 4.2.2 трябва да кликнеш 6-7 пъти вече не помня къде.
Цитирай
#6

девелопер options... затова го питам дали го е свързвал преди това с компа... ако не го е,значи не му е активиран usb debugging и няма да стане

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk

(2017-06-17, 15:09:57)Smakl написа:  включи го към компа и виж дали ще го разпознае и съответно дали виждаш директориите на тела... така ще можеш да се качиш нужните файлове... ако преди това си го включвал към компа, значи би трябвало да с ане

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
ама не му пречи да опита.. вкарай го в рекавърито и го свържи с компа
(2017-06-17, 16:39:34)Smakl написа:  девелопер options... затова го питам дали го е свързвал преди това с компа... ако не го е,значи не му е активиран usb debugging и няма да стане

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk


Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#7

Не съм го включвал към компа и не стана , когато е изключен нищо не става , когато е с логото зарежда около минута,минута и половина и не става, а с рековерито е същото .
Цитирай
#8

ами не ти е включен usb debugging... пробвай да изчистиш кеша... cache partition... ама се съмнявам да стане

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#9

Мога да ти извадя информацията, ако eMMC паметта е жива
Цитирай
#10

А като го върна към заводските настройки , контактите поне остават ли ? или абсолютно всичко се чисти
Цитирай
#11

Ако ги има само в паметта на телефона ще се изтрият
Цитирай
#12

Я пробвай да флашнеш с Один с един файл, без репартишън. Би трябвало да запази всичко

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)