Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi навлиза в Европа
#26

Mi Home магазинът в Гърция, който ще предлага не само смартфони, а пълното си портфолио от продукти и аксесоари ще отвори най-рано през месец октомври тази година.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-07-11, 07:29:27)007 написа:  За теб безплатно,за търговеца не е.Това имах предвид.Таксата е за търговеца.
Ясно, това не го знаех.
Цитирай
#28

Магазинът е официално отворен и цените са солени. 40 евро за ми банд 2 ....  Facepalm1  Източник


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#29

Нормална цена, при платени всички данъци, 24 % ДДС в Гърция и 2 години задължителна гаранция.  Разбира се, всеки фен на Xiaomi има възможност да продължи да поръчва от Али експрес, когато там цените го устройват повече.

На мен по интересно ми е огромния интерес, с който е преминало отварянето на магазина. Това чертае светло бъдеще пред Xiaomi.  И разбира се, надявам се скоро да видим такъв магазин и в София.


[Изображение: c2c1b9561548.jpg]
[Изображение: 2d4827e90158.jpg]


Цитирай
#30

@milenvn, само да попитам с някаква търговска цел ли го правиш? С друго не мога да си обесня и снимките които пускаш тук. Какво трябва да ме интересува например за магазина им в Гърция? Или в Румъния или Турция, ако и там утре има такива?

 
Цитирай
#31

(2017-10-03, 12:01:44)NoMaD написа:  @milenvn, само да попитам с някаква търговска цел ли го правиш? С друго не мога да си обесня и снимките които пускаш тук. Какво трябва да ме интересува например за магазина им в Гърция? Или в Румъния или Турция, ако и там утре има такива?
Каква тръговска цел? Човека споделя впечатления. Да виждаш ценова листа? Да ти предлагат отстъпка? Да те агитира да купуваш от там? Не ми отговаряй отговорите са за теб.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#32

(2017-10-03, 12:01:44)NoMaD написа:  @milenvn, само да попитам с някаква търговска цел ли го правиш? С друго не мога да си обесня и снимките които пускаш тук. Какво трябва да ме интересува например за магазина им в Гърция? 

NoMaD, много странен пост от твоя страна. Темата е за официалното влизане на Xiaomi в Гърция и отварянето на новия им магазин там. Аз съм пуснал снимки за огромния интерес при откриването му.  Като не те интересува, не чети темата и не коментирай в нея.


Цитирай
#33

Offtopic
@The_Jack, успокой се, не се напъвай и излишно не си търкай клавиатурата - няма как да прочета постовете ти по моя адрес.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#34

Предлагам да охладите страстите малко за да мога аз да ви чета по дълго време!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#35

Според новина от вчера фирма Солитрон става официален дисрибутор за България цък.

Smile
Цитирай
#36

Те СА официалния вносител в БГ от както телефоните се предлагат в Техно веригите и Мтел.
Цитирай
#37

Според материала Солитрон са били вносители,а чак сега стават официални.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#38

При Солитрон-а за пример има Redmi Note 4 чисто черен , а в техно веригите се предлага само черно със сиво, та и мен ме навежда на мисълта, че са си основния вносител за България.
Цитирай
#39

(2017-10-04, 13:21:52)niksapz написа:  При Солитрон-а за пример има Redmi Note 4 чисто черен , а в техно веригите се предлага само черно със сиво, та и мен ме навежда на мисълта, че са си основния вносител за България.
Да, "основен вносител" са - закупуват ги на едро от Полша и направо тук.

 
Цитирай
#40

Има основателни съмнения, че Солитрон не са директен вносител, а просто закупуват на едро от Полша. За пример на техния сайт MI 6 е 1060 лв., а в официалния магазин на Xiaomi в Гърция- 1000 лв.  При това ДДС в Гърция е по-високо: 24 %.  Засега считам Солитрон  за прекупвач.


Цитирай
#41

Това от къде зареждат стоката не ги прави повече или по-малко Официален вносител/представител. Факта си е факт.
Цитирай
#42

Факт е, че нас като потребители ни интересуват най-вече цените. В този ред на мисли, ако Солитрон наистина са станали официален дистрибутор, се надявам да нормализират цените си и те да паднат под нивото на официалния магазин в Гърция. Също така да се появат официално в България и други продукти на Xiaomi, като аксесоари и т.н. Вижда се, че са широко застъпени в магазина в Атина.


Цитирай
#43

@milenvn абсолютно прав
Цитирай
#44

(2017-10-03, 19:34:16)NoMaD написа:  Offtopic
@The_Jack, успокой се, не се напъвай и излишно не си търкай клавиатурата - няма как да прочета постовете ти по моя адрес.
: offtopic:
@NoMaD спокоен съм и не се напъвам не се притеснявай излишно. Пиша от телефона, нямам време да чета от компютъра, така че няма да си изтъркам клавиатурата. Коментирам казаното в постове. И се стремя да съм в темата. Ако се чувстваш обиден или специален извинявай не е лично.


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#45

Здравейте, вчера се прибрах от Киев и там видях магазин на Шаомито и влязох да разгледам. Имаха всичко от дом. уреди, ТВ-та, КУФАРИ, ел. велосипеди до телефони и таблети.

Ето снимка на mi6 - https://imgur.com/a/cDly4

В БГ пари мисля,че е малко над 700-730 лв. Не знам как е цената, но мисля, че е ок като свободна продажба. 
Синия цвят беше много красив. Smile
Там китайчетата бяха доста популярни, Меизу също имаха огромни рекламни надписи по центъра.

п.с. Гледам,че освен Мтел и Вивата вече имат два модела на Шаоми. Интересно.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#46
Sad 

За съжаление при нас цената на Mi 6 е 999 лв.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#47

(2017-10-10, 10:15:33)philip67 написа:  За съжаление при нас цената на Mi 6 е 999 лв.
За щастие има ги в Продавалника, онлайн и са под 900 лв.

 
Цитирай
#48

За по-голямо щастие има и алиекспрес. Там цена с доставката по дхл е 386 евро
Цитирай
#49

Ще използвам темата- излезе информация за още една европейска страна, в която Xiaomi влиза официално- Испания. След огромния интерес, с който беше посрещната в Гърция, сега испанските фенове на марката очакват с нетърпение откриването на официален MI shop ноември месец в столицата Мадрид.

За нас това е важна новина, тъй като има фирми, които доставят от испански онлайн магазини до БГ за 3-4 лв. Тоест ще можете да пазарувате телефони на Xiaomi от Испания с официална гаранция и на по-ниски цени от българския дистрибутор на марката- Солитрон. За съжаление същия поддържа най-високата цена в цяла Европа на Xiaomi MI A1, което е скандално разбира се, но изцяло в традициите на българските търговци!!

Източник: https://twitter.com/Espana_Xiaomi

[Изображение: Screenshot-2017-10-23-_Mi-_Espa_a-_Espan...witter.png]


Цитирай
#50

Е, и? Никва официална гаранция не може да ползваш в България. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)