Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi навлиза в Европа

Victormihov нещо гателски способности ли имаш, та си толкова сигурен и дай някое число за тотото за следващия тираж ако е така. Виж сега, ако за теб лично Ай Тоягата и онези другите дето ги бива в прахосмукачките са най- добрите не се опитвай да убедиш целия свят и себе си че е така. Нали занаеш Разни хора разни идеали. Аз като не съм доволен от S серията на прахусмукачките, да не говорим за Ай тоягата, И лично аз предпочитам Сайоми(Шайоми) какво? На мен ми дават повече. Какво като на другите дисплеите им могат да ти избодът очите от нереални цветове. Имат Сайоми неща които да подобряват но те всички останали имат. Трябва да сме благодарни на Сайоми че с MI MIX набиха страхотен шут гъза на Великите и сега се радвате на големи дисплеи в "малки" телефони. То пак щеше да се случи но не се знае след колко години. Също такъв ритник набиха на великите и Хуауей( Уауей) с камерата в p20 pro, може да не е най-добрата според "специалистите" тук, но си е постижение- сложиха много голям сензор плюс още два в прилично тяло плюс остсналите чаркове и доволна батерия където другите все не им стига мястото. Смяхте се и на P 9 за Лайки майки но с P10 и Mate 10 Pro нещата си идват на мястото все са сред топ устройствата от към камери. Та очаквайте по-сериозно развитие от към камери и при великите, защото последните години има напредък но по инерцкя, на час по лъжичка както се казва. От към камери Xiaomi може да изостават но това ще е следващото подобрение при тях според мен. Млада компания са, но показват страхотни успехи и развитие. Къде са били в световен мащаб Великите на толкова годинки?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 2 потребители изказват благодарност на ss_23 за това мнение:
  • chorave, milenvn
Цитирай
Аксесоари

Нямам гадателски способности и не защитавам абсолютно никоя фирма, напротив, казах евала на Шиаоми за най-доброто цена/качество на пазара.
И се надявам цените да не се вдигнат за да можем ние клиентите да плащаме минимални пари, а да получаваме максимален хардуер и софтуер.
Това е- не знам защо се ядосхте, никого не съм обидил, аз самият съм купувал доста продукти на Шиаоми и си страхотни.
Без лоши чувства, далеч съм многооооо от мисълта, че Самсунг или Епъл струват това което са.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Мир да има. Надявам се да не съм те обидил и напълно подкрепям последноя ти пост. И само да кажа че не ме спечелиха само с цена а най веча със софтуер, не съм от хората които си сменят телефоните като носни кърпи. Нека проьължават да навлизат, все пак не са фирма само за телефони.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2018-06-15, 11:42:03)ivan_vylka написа:  Там ни е скучно, защото има по 3-4 мнения на ден. Не защото са малко потребителите на тази марка, а защото няма за какво да се оплакваме  Big Grin Тук кипи забавление по цял ден, всеки раздел за всеки модел телефон е пълен с оплаквания денонощно. Разсейваме се  Big Grin

Да, знам от личен опит колко скучен е iOS.

Е то оставаше да имате проблем с трите неща, които може да правите с телефоните си. Хайде по-сериозно сега. Знам ги и вашите форуми... Наложи ми се да ги ползвам докато бях със 7+. Исках да ми помогнат за няколко "много сложни" неща : как да сменя досадната мелодия за съобщение от ФБ месинджър, че е доста дразнеща; как да спра вибрацията на месинджъра или алармата, без да спирам вибрацията глобално на всичко, и как да го накарам тоя телефон, да си слага различните изображения в различни албуми (от вайбър, камера, ФБ... отделно), че става баси гадната мешена скара... Е... скараха ми се и ми казаха, че това били тъпи желания. 

Не щеш ли, той умния iOS не можел тези неща. За другите също толкова изнервящи затруднения не попитах...

Така че достатъчно за iPhone в Android форума. И с тези митове и легенди, че iOS е перфектен и много бърз - при някой, който не е имал досег до него... или във вашия форум. Оставете ни тук да се радваме на Xiaomi и другите Android телефони, с "многото" проблеми.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
[-] 12 потребители изказват благодарност на e34v8 за това мнение:
  • abv86, chochkin, cinizam, debug, Dowper, dp4u4umi6ev, hegys, HERUS, mpower_, rdk, sokkoban, vargala81
Цитирай

Xiaomi отвори 5-тия си магазин в Испания. Над 800 фенове на марката са присъствали на откриването: https://twitter.com/donovansung/status/1...9185821696

Междувременно Xiaomi Redmi Note 5 стана най-продавания телефон в Испания през месец май 2018 г.!!! https://twitter.com/donovansung/status/1...7419091968

Страхотно постижение, имайки предвид, че компанията едва от няколко месеца е представена официално в Испания и дори не всички мобилни оператори са започнали да продават нейните продукти!!



[Изображение: Dg_MHv_O9_VQAEDzi_A_jpg_large.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • cinizam
Цитирай

Redmi note 5 е може би най-добрият бюджетен телефон до 200€. Ако запазят цените, след като влязат в Европа, ще запазят и продажбите.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Добре е... 

https://money.bg/investments/nay-bogatit...iaomi.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Почва се...
Не Huawei, Oneplus ,Meizu или Lenovo ще променят пазара- Xiaomi ще го направи.
Преди не го вярвах, но няма такива цени за такива телефони.
Имам тяхна Bank Battery, взета дето се вика за никакви пари, 3 години не е мръднала.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Аз имам химикалка на Xiaomi. Много е добра. Не е мръднала.
[-] 4 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • arrogant, Dowper, milenvn, Victormihov
Цитирай

На 28 юни Xiaomi подготвя премиера, това става ясно от тийзър видео на компанията, качено в китайските сайтове за видео споделяне. Не е ясно дали това ще е нов телефон, но има вероятност това и да е моделът Xiaomi Mi MAX 3. 

  [Изображение: e9037b1af2b7.jpg]
 
Видео тизърът може да се види тук: https://v.qq.com/x/page/b0702z16ykd.html?

 
Цитирай

А още по-голяма е вероятността това да е Mi A2.
Цитирай

Дано да е mi max 3, добър заместител на таблетSmile
Цитирай

Изглежда наистина ще е А2. За Мах 3 е може би датата 3.07. когато има заявено събитие от Xiaomi, но засега няма никаква допълнителна информация какво точно ще бъде представено.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

В официалния профил на Xiaomi бе отразено предстоящо събитие, на което се очаква да бъдат представени нови модели за световните пазари. В анонса няма никаква конкретна информация нито за датата, нито за мястото на събитието, а още по-малко за неговата тематика, но се предполага, че става дума за премиерата на Xiaomi Mi A2.

[Изображение: 520e7038dd86.jpg]

Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Проявата ще бъде на 24.07 в Испания. Xiaomi подаряват на 20 от най-верните си фенове самолетен билет до тази страна за събитието  Storstark


[Изображение: mi_spain.jpg]


Цитирай

От тогава ли ще се продава Ми 8 експлорер?
Цитирай

Много вероятно  Smile


Цитирай

Xiaomi дава възможност на 20 от най-верните си фенове да се включат в програмата Mi Explorers, като ще покрие техните разноски за път и настаняване в Испания. Може да кандидатствате до 1 юли, при условие, че отговорите на поне 18 от 20 въпроса в рамките на 5 минути - http://event.mi.com/en/miexplorerinspain/

 За повече инфо: >>>>>>

 
Цитирай

м, аз и 5 отговора правилни не мога да изкарам...
Цитирай

Нищо,  след няколко месеца ще си спец по всичко свързано с Xiaomi  Smile

Междувременно компанията продължава активно да представя нови продукти от огромното си портфолио на европейския пазар. От днес започват продажбите в Испания на MI Laptop Air 13.3  https://twitter.com/donovansung/status/1...2330744832


[Изображение: mi_air.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

You got 17 out of 20correct!

You used: 04m 59s
: ( без да съм чел нищо за програмата

HTC 10 / iphone 12
Цитирай

Лаптопа е 899€ в испанският сайт ЦЪК ! Какво мислите за цената ?
Цитирай

Пълно копие на Айсиктир творбите. Леко почват да ме дразнят, с това копиране. Тия 'лаптоп' с Windows ли е? Иначе хваща окото. Цената е прилична, а копие на нещо друго. За тия пари, има и много други модели.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай

Е сега копия са, но вървят добре и цените са прилични.
Цитирай

900 евро е малко неприлична цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)