Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея
#1

От седмица имам проблем като използвам телефона екрана постепенно става черен и спира (Flickering) Пробвах всеки начин с алуминиево фолио и парче от карта за няколко дни работеше до днеска постоянно изгася имали постоянно решение на проблема или телефона умира вече

LG G3 32G WHITE
Цитирай
Аксесоари
#2

И моя започна да прави тези проблеми точно преди седмица ,но аз вместо парче карта използвах 1 стотинка и все още нямам проблеми като гледам да не го карам да загрява до високи температури. Само да отбележа ,че се е случвало 1 ден за период от 3-5мин да ми прави проблеми ,но е поносимо и също така драстично ми намаля wifi сигнала (на има няма метър съм от рутера и имам само 1 понякога 2 черти).Няма ли някой сервизи в които е възможно да презапоят този чип тъй като телефона е супер и не ми се сменя за такава глупост ;/ Bu

LG G3 Android 5.0 Lollipop
LG 4X P880 HD Android 4.0.3 ICS  
Цитирай
#3

Тая глупост всъщност е доста сериозна. Каквото и да го правите, накрая ще започне да го прави пак и пак, и пак. Процедурата по презапояване на такива чипове е сложна и се съмнявам някой да се захване с това в България. Решението е ново дъно, но то не е евтино и малко обезсмисля закупуването му. Моя започна да прави този проблем и го изпекох във фурната на 200 градуса за 9 минути. Поработи 2 седмици и пак започна. Сигурно ако го изпека отново и измисля с какво да му отведа топлината от чипа ще имам успех, но ми омръзна да се разправям с него и си взех G6.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#4

Така е, изчетох много теми и няма решение.. има ама струва колкото нов телефон. Метикал г6 има ли възможност за такъв проблем?

LG G3 32G WHITE
Цитирай
#5

Съдейки, че е метален и е с монтирана медна плочка с тръбичка за охлаждане, вярвам, че този проблем няма да го трови както се случи при предишните модели. Времето ще покаже разбира се, но забелязвам, че корпуса се загрява по рамката, което е добър признак, че топлината не остава вътре при самия чип а се разнася => охлажда Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#6

Моят G3 правеше така преди да замине (екранът също приличаше на пожълтял вестник), но имаше месец гаранция оставаща - смяна на дъното е оправията. Ако трябва да го плащаш - неоправдано скъпо е, за съжаление ще трябва да се ориентираш към нов телефон.
Цитирай
#7

Нов ще взимам знам, че оправията е нова платка то колкото нов телефон ще излезе. Ще преомисля от какъв телефон се нуждая флагман или среден клас.

LG G3 32G WHITE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)