Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibеr не се инсталира!
#1

Здравейте, от вчера пенсионирах вярната Z1 и сега съм със Xperia XZ Premium, но възникна проблем с инсталацията на Viber-a. Тъй като няма все още раздел за XZ Premium реших да пиша тук. Проблема е че при инсталиране след като приема условията се появява бял екран и толкова. Преинсталирах многократно, изтрих всички файлове и папки, никакъв резултат. Идеи и съвети?
Цитирай
Аксесоари
#2

@bigping, Опитал ли си с изтегляне и инсталиране на предходна версия на Вайбър от друго място? Просто за пробата свали друга версия и провери за коректна инсталация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

май проблема не е само при теб, в Play Stor - a и друг се е оплакал за XZ Premium и Viber. Някъде из чуждите форуми, някой се беше оплаквал че има нещо общо с резолюцията на екрана. В  XDA има хора инсталирали версия 6.7.0 и споделят, че работи добре, иначе с най - новата версия се получава същото, описано от теб. Ако решиш да пробваш, забрани автоматичното обновяване на приложение/я. Всички версии на viber[url=http://www.apkmirror.com/uploads/?q=viber][/url]

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай
#4

И аз съм с Xperia XZPremium от самото му излизане и решение с вайбър за сега просто няма! Проблема е масов, понеже в Sony Center Като ми заменяха телефона заради изгорели пиксели една друга жена с Xperia XZPremium също се оплака че вайбъра не тръгва. В гугъл на много места по форуми също излизат оплаквания за този проблем.

П.П: Потвърждавам че с версия 6.7.0 вайбър тръгва. Току що тествах Smile

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#5

(2017-06-18, 11:09:03)bigping написа:  ....но възникна проблем с инсталацията на Viber-a. Тъй като няма все още раздел за XZ Premium реших да пиша тук...
Но пък си имаме тема за приложението - цък

 
Цитирай
#6

Мда, с по-стара версия нещата са ок, а именно 6.7.0.Днес се опитах да ъпдейтна и пак се срина. Явно от Вайбър трябва да поработят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)