Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен M4
#1

Здравейте, преди седмица съм успял да счупя телефона си. Докато е бил в джоба ми най-вероятно съм го стиснал и се е сгънал по средата. Опитах се да видя колко е часът и нямаше никаква реакция от телефона, след което видях щетата. Помислих, че е тотал щета и просто извадих сим картата и картата памет и го оставих. Преди няколко дни обаче видях в гугъл картите, че съм имал активност от страна на телефона до момента на изваждане на сим картата. След това се пробвах да го включа - опитах със зарядното и копчето за рестарт, но няма никаква реакция.
Довечера ще кача снимки на телефона. Според вас каква може да е щетата и има ли смисъл да се ремонтира? Имам още 4-5 месеца
до изтичане на договора с оранжевите и на практика до тогава оставам с една нокия, която освен за разговори, за нищо друго не става.

Moto Z Play
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво е положението колега след няколко дни?

По описаното от теб аз оставам с впечатление, че всъщност повредата на телфеона е била в дисплея...щом самия той е работил. Но пък след това след зареждане да не иска да се включи....не знам.
За ремонта...ти трябва да си прецениш има ли смисъл. Можеш да го изпратиш в сервиз за да диагностицират точните проблеми...и ще ти направят оферта за самия ремонт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)