Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко бъга в Huawei p10 или нещо друго
#1

Здравейте
Ползвам телефона от месец и половина
Забелязах някои неща
1. Заключвам си програмите с оригиналния app lock, обаче Messenger не се заключва, а е отметнат
2. При сигнал свободно телефона вибрира от време на време без да са вдигнали отсреща
3. Няколко пъти вече се случва, като извадя телефона да се е рестартирал и трябва да въведа пин код

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Пин кода го иска на всеки 72 часа, много е вероярно да не се е рестартирал, а просто да му е дошло времето да си го иска, относно 1 не ползвам тази функция и нямам наблюдения, а по точка 2 при мен не се наблюдава това поведение, няма фалшиви извибрирвания
Цитирай
#3

Даже забелязах че докато говоря пак има вибриране

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Върни му едни фабрчни, има голям шанс да се оправи
Цитирай
#5

Като си представя пак настройки и инсталация на програми и не ми се занимава Smile

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

@mvarbanovbg, така е, но в повечето случаи помага за решаване на проблеми от подобен характер.

 
Цитирай
#7

Ще пробвам

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8
Photo 

Здравейте, не е точно бъг, но става въпрос за много дразнещ popup, който излиза при позвъняване, когато съм набрал номера. Някой да знае как се маха? https://drive.google.com/file/d/1m9lcprG...sp=sharing

Р10
Цитирай
#9

Нито един от проблемите нямам, щото не му давам да има такива. През 3 месеца или след всеки ъпдейт му правя factory reset задължително БЕЗ бекъп. После ми отнема максимум 1 час да си инсталирам и оправя приложенията. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#10

Телефонът е двусимов нали ? Ако имаш 2 сим карти , това ще излиза , защото ти казва , че звъниш от сим карта 1 .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#11

Една сим карта съм му сложил,  функцията кол форуърдинг е деактивирана, тела е нов, ментелски, ако има значение.

Р10
Цитирай
#12

Сплаша за пренасочване е заради това, че при определени условия телефона пренасочва обажданията, иначе казано към гласовата поща. Отвори дайлъра, от дясно до зелената слушалка цъкни на трите чертички, settings- call forwarding и там ще ти изкара при какви условия и къде ти пренасочва обажданията. Ако махнеш всички няма да ти излиза този поп-ъп Smile Дано да съм бил полезен и приятна вечер Smile
Цитирай
#13

Здравейте,
имам следния проблем след ъпдейт до B171. при свързване през Bluetooth към колата, при разговор, ме чуват много накъсано и слабо. Срещал ли е някой такъ пробем и дали може да говорим за бъг с новия ROM, тъй като на 151 не се наблюдаваше това? Ресетнах до фабрични настройки след ъпдейта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)