Анкета: Кой месинджър използвате приоритетно? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
WhatsApp
5.17%
6
5.17%
Viber
41.38%
48
41.38%
Facebook Messenger
35.34%
41
35.34%
Skype
0.86%
1
0.86%
Telegram
12.07%
14
12.07%
Allo/Duo
0.86%
1
0.86%
Hangouts
4.31%
5
4.31%
Друг
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой месинджър използвате приоритетно?
#1

   AndroidBG ви пита...


"Кой месинджър използвате приоритетно?"


[Изображение: messenger-app.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Е как кой, Telegram, спам се лее из ведро там. От сутринта до 14:30 ч. – 565 коментара...

#TeamPixel
#3

Дадох гласа си за Viber, иначе положението е 50/50 Viber/WhatsApp. Viber е странно популярен в БГ, докато 99.99% от чудестраните ми колеги, приятели и т.н. не са и чували за него. Там на почит е WhatsApp.

★ ММ  &  iOS ★
#4

Аз ползвам Viber и WhatsApp, но гласувах за WhatsApp, че ми по харесва Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
#5

Гласувах за вайбър защото го ползвам, но както се написа по-горе, чужденците почти не го ползват и залагат на уац ап.

времето е като парите - никога не стига
#6

WhatsApp първо, после FB Messenger.
Вайбър имам изтеглен на телефона, но дори не съм му вкарал номер. Никой не го ползва извън България, та за това WhatsApp. Но не ми харесва в какво го превръщат.

Trust nobody who smiles before 10am...

#7

Messenger (без Facebook профил), Viber и Skype от дъжд на вятър. Останалите (Hangouts, WhatsApp, Line, YeeCall), когато се наложи.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#8

Hangouts Google няма ли да го закрива ли?  Аз винаги го деактивирам....
#9

Whatsapp. Изчистен, интуитивен и консумацията на мобилни данни е сведена до минимум.
#10

По принцип Вайбър, ама с тоя Телеграм...туй няма насмогване....
#11

Телеграм спаммм Smile
#12

1. Viber-най-популярен в България и най-много от контактите ми ползват него, та затова и аз. Ползвам в.5.0.2 (новите версии май могат да възстановят историята от Google Drive при преинсталиране на телефона, но станаха по-обемисти, накачулиха им много функции и като че ли станаха по-тромави). Напоследък често кофти качество на разговорите. За видеоразговори-пробвал съм единствено десктоп версията, така и не се получи задоволително;
2. Поради тези причини откакто има разговори - WhatsApp. А и възстановява историята от Google Drive. Достъпът до контактите е чрез „нов чат“. Щеше да е добре, да може като Viber, да избереш конткакт и като натиснеш бутон „Back” да те върне на същото място в списъка на контактите, вместо в началото на списъка (досадно си е!);
3. Hangouts-ползвам го за близките ми. Съхранява историята при преинсталиране на телефона. Засега чудесно качество на разговорите. Big Brother следи всичко! Big Grin ;
4. Telegram е една чудесна възможност (след версия 3.18.0 и разговори), която не само има всички предимства на горните 3 приложения, но и предлага много повече. Много жалко, че е непопулярен сред познатите ми и сред тийнейджърите, където би могъл да елиминира Viber. Неоофициалните деривати: Plus и Mobogram, имат множество разширени функции;
5. FB messenger;
6. Skype-ползвам си на телефоните все още в. 2.6.0.95;
7. Line-имам го инсталиран. Японски месинджър. Малко от познатите ми го ползват и слабо популярен в България. Направи ми впечатление много доброто качество на разговори и видеоразговори, по-високо от това на Skype;
8. WeChat-имам го инсталиран. Малко от познатите ми го ползват и слабо популярен в България;
9. Инсталирал съм по-рано MiTalk (Mi-месинджър), Fring, Kakao (корейски месинджър, непопулярен в България), Tango (много добро качество на разговори и видеоразговори преди 2-3 години когато го имах), Imo.im, Oovoo (андроид и десктоп версиите-същите функции като Skype).

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#13

Скайп, вайбър и уатсап.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
#14

Използвам единствено WhatsApp.

The world will be saved and remade by the dreamers.
#15

Приоритетно използвам Hangouts. Най ми харесва качеството на телефонията. Много е удобно и това, че отвсякъде можеш да пишеш и през уеб https://hangouts.google.com/ . Това е невъзможно при Whatsapp като нямаш WiFi както и при вайбър по същата причинa, а и дразни необходимата инсталация на клиент на компа.
Друг плюс на Hangouts e, че е независим от номера на СИМ картата, работи с гугъл акаунт и на всички устройства е едно и също.
Единствен недостатък на hangouts e, че не можеш да редактираш пуснато вече съобщение.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
#16

Аз предпочитам WhatsApp. Не хаби батерията и разбирам кога е прочетено съобщението.

The Truth is out there.
#17

Вайбър. Телеграм също е добър, но не мога да проагитирам хората, с които общувам по Вайбър да го ползват.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
#18

Гласувах за Телеграм.
Вайбър го имам само с една цел. Някой с който не се чувам често да може да се свърже с мен. Успях да "зарибя" почти всички, с които активно общувам да ползват Телеграм. Доста повече функции, възможности и персонализация предлага "телето". Скоро се задават още много полезни опции в Телеграм.

Lenovo P70 + MIUI 9
#19

Wire заради кодирането на трафика.
#20

Ползвам усилено Telegram имам инсталирани WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Hangouts, но чат като Telegram просто няма база за сравнение.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#21

Мигрирах на allo аз. Че започнах да получавам непоискани търговски съобщения във Вайбър !

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
#22

Започнах само със Skype.В момента имам и Viber,WhatsApp и Messenger без фб профил.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)