Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Анкета: Кой месинджър използвате приоритетно?
Анкетата е затворена.
WhatsApp
5.31%
6 5.31%
Viber
41.59%
47 41.59%
Facebook Messenger
35.40%
40 35.40%
0 0%
Telegram
12.39%
14 12.39%
Allo/Duo
0.88%
1 0.88%
Hangouts
4.42%
5 4.42%
Друг
0%
0 0%
Общо 113 гласа 100%
* Вие гласувахте в анкетата [Резултатите]

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кой месинджър използвате приоритетно?

мнение 1 от AndrоidBG

AndroidBG ви пита...

"Кой месинджър използвате приоритетно?"

[Изображение: messenger-app.png]

С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Цитирай

мнение 2 от kumbeto

Е как кой, Telegram, спам се лее из ведро там. От сутринта до 14:30 ч. – 565 коментара...
SONY Xperia™ Kagura & SONY Xperia™ Aries

Цитирай

мнение 3 от alex.stankov

Дадох гласа си за Viber, иначе положението е 50/50 Viber/WhatsApp. Viber е странно популярен в БГ, докато 99.99% от чудестраните ми колеги, приятели и т.н. не са и чували за него. Там на почит е WhatsApp.
★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

мнение 4 от ИванМатин

Аз ползвам Viber и WhatsApp, но гласувах за WhatsApp, че ми по харесва Smile
Samsung Galaxy S7 Edge Olympic Games Limited Edition
LG Watch Urbane 2nd Edition - Android Wear 2.0 Beta
Цитирай

мнение 5 от pepy1

Гласувах за вайбър защото го ползвам, но както се написа по-горе, чужденците почти не го ползват и залагат на уац ап.
времето е като парите - никога не стига
Цитирай

мнение 6 от smiley

WhatsApp първо, после FB Messenger.
Вайбър имам изтеглен на телефона, но дори не съм му вкарал номер. Никой не го ползва извън България, та за това WhatsApp. Но не ми харесва в какво го превръщат.
Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

мнение 7 от centur

Messenger (без Facebook профил), Viber и Skype от дъжд на вятър. Останалите (Hangouts, WhatsApp, Line, YeeCall), когато се наложи.
Apple iPhone 7 (128GB) Silver
Цитирай

мнение 8 от person

Hangouts Google няма ли да го закрива ли?  Аз винаги го деактивирам....
 Sony Xperia Z4 Tablet LTE           Android 7.0 Nougat   
Цитирай

мнение 9 от donscot

Whatsapp. Изчистен, интуитивен и консумацията на мобилни данни е сведена до минимум.
There is no elevator to success, you'll have to use the stairs.
Цитирай

мнение 10 от MUFC

По принцип Вайбър, ама с тоя Телеграм...туй няма насмогване....
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)
Цитирай

мнение 11 от zlobich

Телеграм спаммм Smile
Цитирай

мнение 12 от krassiy

1. Viber-най-популярен в България и най-много от контактите ми ползват него, та затова и аз. Ползвам в.5.0.2 (новите версии май могат да възстановят историята от Google Drive при преинсталиране на телефона, но станаха по-обемисти, накачулиха им много функции и като че ли станаха по-тромави). Напоследък често кофти качество на разговорите. За видеоразговори-пробвал съм единствено десктоп версията, така и не се получи задоволително;
2. Поради тези причини откакто има разговори - WhatsApp. А и възстановява историята от Google Drive. Достъпът до контактите е чрез „нов чат“. Щеше да е добре, да може като Viber, да избереш конткакт и като натиснеш бутон „Back” да те върне на същото място в списъка на контактите, вместо в началото на списъка (досадно си е!);
3. Hangouts-ползвам го за близките ми. Съхранява историята при преинсталиране на телефона. Засега чудесно качество на разговорите. Big Brother следи всичко! Big Grin ;
4. Telegram е една чудесна възможност (след версия 3.18.0 и разговори), която не само има всички предимства на горните 3 приложения, но и предлага много повече. Много жалко, че е непопулярен сред познатите ми и сред тийнейджърите, където би могъл да елиминира Viber. Неоофициалните деривати: Plus и Mobogram, имат множество разширени функции;
5. FB messenger;
6. Skype-ползвам си на телефоните все още в. 2.6.0.95;
7. Line-имам го инсталиран. Японски месинджър. Малко от познатите ми го ползват и слабо популярен в България. Направи ми впечатление много доброто качество на разговори и видеоразговори, по-високо от това на Skype;
8. WeChat-имам го инсталиран. Малко от познатите ми го ползват и слабо популярен в България;
9. Инсталирал съм по-рано MiTalk (Mi-месинджър), Fring, Kakao (корейски месинджър, непопулярен в България), Tango (много добро качество на разговори и видеоразговори преди 2-3 години когато го имах), Imo.im, Oovoo (андроид и десктоп версиите-същите функции като Skype).
XiaoMi MI MAX 4/128 GB | Android M 6.0.1 | MIUI Global Stable V8.2.3.0 MBDMIDL ★ XiaoMi MI-2s 32GB | Android L 5.0.2 | MIUI V8 Global dev ROM 7.6.8

Цитирай

мнение 13 от venko1407

Скайп, вайбър и уатсап.
SE ELM J10i2 > HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)>Sony Xperia Z2 (D6503)
Цитирай

мнение 14 от Rock_Lady

Използвам единствено WhatsApp.
The world will be saved and remade by the dreamers.
Цитирай

мнение 15 от ockac23

Приоритетно използвам Hangouts. Най ми харесва качеството на телефонията. Много е удобно и това, че отвсякъде можеш да пишеш и през уеб https://hangouts.google.com/ . Това е невъзможно при Whatsapp като нямаш WiFi както и при вайбър по същата причинa, а и дразни необходимата инсталация на клиент на компа.
Друг плюс на Hangouts e, че е независим от номера на СИМ картата, работи с гугъл акаунт и на всички устройства е едно и също.
Единствен недостатък на hangouts e, че не можеш да редактираш пуснато вече съобщение.
Nexus 6, 32 GB
Цитирай

мнение 16 от Krisign

Аз предпочитам WhatsApp. Не хаби батерията и разбирам кога е прочетено съобщението.
Huawei P9 Lite DS Android 7.0 Nougat (EMUI 5.0) (B380) Gold version
Huawei P8 Lite DS Android 6.0 Marshmallow {B604}
Цитирай

мнение 17 от Luke Netwalker

Вайбър. Телеграм също е добър, но не мога да проагитирам хората, с които общувам по Вайбър да го ползват.
Lenovo S660, Prestigio PMP 5580C
Цитирай

мнение 18 от Сашев

Гласувах за Телеграм.
Вайбър го имам само с една цел. Някой с който не се чувам често да може да се свърже с мен. Успях да "зарибя" почти всички, с които активно общувам да ползват Телеграм. Доста повече функции, възможности и персонализация предлага "телето". Скоро се задават още много полезни опции в Телеграм.
Приложения за Android
Lenovo P70 + MIUI 8
Vonino Sirius QS 7.9' Dark Blue + Root

Може да се свържете с мен в Telegram
http://t.me/sashev
Цитирай

мнение 19 от etog

Wire заради кодирането на трафика.
Цитирай

мнение 20 от rado__8

Ползвам усилено Telegram имам инсталирани WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Hangouts, но чат като Telegram просто няма база за сравнение.
Цитирай

мнение 21 от georgekodinov

Мигрирах на allo аз. Че започнах да получавам непоискани търговски съобщения във Вайбър !

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Nexus 6 32GB
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD