Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

Уеднаквяването е софтуерно, хардуерните разлики остават, но кой ще ги забележи. Smile
Цитирай
Аксесоари

Е точно де - то ако има толкова видима разлика в качеството, то това няма да помогне, а и ощетява тези с 2.01.
Цитирай

Имам впредвид хардуерно - самата камера е различна визуално.
Цитирай

Така де, разбрахме се. Истината е, че G6 е странно изпълнение откъм камера, дано не продължат така и с по-новите модели. Между другото, на мен ми се струва понякога, че широкоъгълната улавя повече светлина.
Цитирай

Те по тая логика могат да си дават всякакви стойности на хардуера.А проблема не че едната 2.01 а другата 2.09,а че масово тея с 2.09 с жалят от качеството .!!!
https://drive.google.com/drive/mobile/fo...irection=a
Тва с ъпдейт няма как да го оеднаквят.
Цитирай

Здравейте , отскоро имам проблем с LG-to . Постоянно ми изписва че има влага в USB Порта и не дава да се зарежда. Другия проблем е че когато примерно това не изписва , постоянно мига стрелка на батерията. Та Въпроса ми някой друг имал ли е такъв проблем. Като цяло мисля да го пращам в сервиз . Но ми е интересно какво ще е това.
Цитирай

Има тема по въпроса:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1485380

                                                                    
Цитирай

(2018-08-03, 15:07:55)KonstantinS написа:  Здравейте , отскоро имам проблем с LG-to . Постоянно ми изписва че има влага в USB Порта и не дава да се зарежда. Другия проблем е че когато примерно това не изписва , постоянно мига стрелка на батерията. Та Въпроса ми някой друг имал ли е такъв проблем. Като цяло мисля да го пращам в сервиз . Но ми е интересно какво ще е това.

Фъсни порта с контактен спрей като за начало ...
Цитирай

Здравейте на всички, след обстойно прочитане на всички 12 страници с коментари, искам да ви попитам въпрос. Спрял съм се на конкретния модел телефон и искам да питам всички които го ползват от известно време какво е тяхното мнение като телефон през 2018. Има ли по-добри от него на тази цена. Понеже излезоха Samsung A8 , p20 lite и т.н модели G6 по-добре ли се справя от тях ако някой разбира се е имал възможността да ги сравни. Не съм някой страстен геймър, по скоро ще се ползва за социалните медии , някой получавал ли е забивания и т.н там? Съжелявам за този дълъг коментар, но за мен това са доста пари за телефон и до сега прочетените коментари се притеснявам a little bit, за инвестицията. Ще съм доста благодарен на хората които отговорят! ?
Цитирай

За тази цена, дори през 2018-а едва ли ще се появи по-добър модел. Тези, които си споменал, не са лоши изобщо, но в нито едно отношение няма да превъзхождат LG. Все пак, макар и миналогодишен, е флагман, а тези са среден клас. Ако ти се чака още малко, че да му падне цената, по-добре V30, но G6 има достатъчно бързина, удобство при работа и хубава камера, за да презадоволи нуждите ти.
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Dowper, esterbg, vargala81
Цитирай

Да обмислях го като вариант, но също така си мисля и за G7 , дали ще спадне, понеже и g6 беше доста скъп а сега е с доста намаляла цена?
Цитирай

Ако сега взимах щях да се насоча към V30, понеже вече е под 1к.
Цитирай

Разликите като параметри и възможности са големи, така че е ясно кой е по-добрият. Така стои въпросът и с цената, но ако второто не те притеснява - G7, разбира се, който е малка стъпка пред V30, но пак за голяма ценова разлика.
Цитирай

Ами ще изчакам още явно за V30 , щом казвате че е по-добрия вариант!
Цитирай

А защо ще чакаш?
Цитирай

Разликата м-у 650 и 999 е голяма. Нямам тези възможности.
Цитирай

G7 е около 1200, а предлага малко над V30. Но сам спомена G7, може би не си му проверил цената преди това.
Цитирай

Аз разбрах че се колебаеш и за G7, а там цената е още по-голяма. Но в такъв случай взимай G6, не си струва да чакаш, това е безкраен цикъл.
Цитирай

Да ясно ми е за цената но до 2 месеца ще е паднала . Окей ще скачам на G6-тицата, дано да нямам проблеми.
Цитирай

Ако можеш да почакаш V30 го направи, иначе G6, ако не ти се повреди, ще ти е верен поне две години, а и с тази цена няма да съжалиш да го смениш и след една.
Цитирай

Е колко да падне няма да е под 1к, а нали това не ти е в бюджета. Взимай смело.
Цитирай

Ще падне към средата на 2019-а чак. Взеха и другите производители да си ценят устройствата или поне изкуствено да държат цена като iPhone.
Цитирай

Колегата ще чака да падне цената на V30 до колкото разбрах. А тя трябва да падне, защото до тогава ще пуснат на пазара V40. Но под 750 лв. не вярвам да падне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Имах предвид G7. V30 скоро ще падне и още, да не гопворим за G6, който за цена:качество слага всеки в джоба си (както и V20).
Цитирай

След половин година ще падне и G7, след това и V40, та да чака и тях... Това е безсмислено, имаш бюджет - действаш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)