Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

Сега се сетих, че ми падна преди 3 дни, ама не вярвам да е от това.
Цитирай
Аксесоари

Най-вероятно говорим за оптичната стабилизация.Не виждам нищо странно да се чува леко тракане при разлкащане,но ако тракането е прекалено силно то по-добре го занеси в сервиз.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Жената има S7 и там трака при разклащане.
Цитирай

Това е съвсем нормално и стига сте клатили като "алтави" тези телефони, че накрая вярно ще ги или изпуснете, или потрошете. И старият ми Нот4 и на сегашният Нот8 е така Smile
Цитирай

Да бе, как пък се сещате да ги клатите?
Цитирай

Емии... И да ти кажа няма да ме разбереш.

Ии като е нормално, защо при другите няма?
Цитирай

Поне веднъж на ден ми излиза това съобщение. Да не е свързано с деактивираното от мен google music?    

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

(2018-02-07, 13:16:38)juspar написа:  Емии... И да ти кажа няма да ме разбереш.

Ии като е нормално, защо при другите няма?
Колега просто си ползвай телефона и ако стане нещо гаранцията. Недей си трови живота с тия работи. Това мога да ти кажа аз.
Цитирай

Точно така, само питам иначе да не ти пука докато работи после ще видим.
Цитирай

(2018-02-07, 15:08:36)zovirax написа:  Поне веднъж на ден ми излиза това съобщение. Да не е свързано с деактивираното от мен google music?

На мен ми излиза отвреме-навреме след като деактивирам самолетния режим. И също съм деактивирал разни преинсталирани неща, но това съм го правил и на други марки и модели без да имам подобен проблем, който за момента нито с reset, нито с ъпдейт се оправя. Игнорирай го, знам че леко дразни.
Цитирай

И при мен излиза това съобщение и се случи точно след като дадох Disable на някои от вградените приложения. Не ме дразни на тоя етап, но ето доказателство, че прекаленото "оптимизиране" понякога може да доведе до нежелани ефекти Smile Не е проблем иначе.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Имам 14 деактивирани системни приложения включително google play музика. Само веднъж в самото начало при спирането му ми излезе това съобщение.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

(2018-02-07, 15:08:36)zovirax написа:  Поне веднъж на ден ми излиза това съобщение. Да не е свързано с деактивираното от мен google music?
Инсталирайте Quick System Info Pro, идете на Apps > System Apps и намерете Google Play Филми, натиснете върху него, след това management и го деактивирайте. Не знам защо в стоковия app мениджър не се показва, дори и да сте избрали да показва системните приложения.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Колеги, сблъсквам се с 2 дразнещи за мен неща и да ви питам - Държа си яркостта на дисплея на автоматична. След всеки рестарт телефона стартира на 100% яркост и с изключена опция за автоматична. Има ли вариант това да е случайно, както при телевизорите да речем с тяхните профили "в къщи" и "в магазин" и да мога да го оправя от настройките някъде или се оказва бъг?
Другата ми мъка е, че съм си сложил "патерн" за отключване на дисплея, но не мога да премахна това "плъзгане" на екрана за отключване, което си го има по дифолт и като влеза в менюто, където са му настройките, там има само да му променям визията(на плъзгането), но не и да го деактивирам и сега един път "почуквам" на дисплея, за да светне, после "плъзгам" и след това се появява да направя "патерн-а" . Ако отида в настройките за заключване на дисплея и от там дам - да няма никакво заключване, тогава това с плъзгането изчезва, но щом избера отново вид за заключване да е "патерн" и се появяват и двете отново...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай

На познатия ми на g6 беше същото. Получи софтуерен ъпдейт изчезна.
Цитирай

При мен съм забелязал, че яркостта се регулира още при зареждането на ОС. Не знам дали едни фабрични настройки няма да решат този проблем. По втория казус не мога да дам мнение.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Патерн? Какво е това нещо? Потърси някъде из настройките да махнеш изцяло защитата на дисплея при включване. При мен се случи когато го направих с пръстов и се пуснаха какви ли не защото при откл, когато не можех с пръстов- и го реших когато деактивирах защитите и го направих само с плъзгането.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

@methtical направих ресет, още на следващия ден след като го взех...Излезе ми някакъв ъпдейт 500МВ, викам си , айде фикс, но не се промени нищо...
@AndroiOS Патерн е това, където свързваш точки по дисплея, за да го отключиш(използвах тази дума, понеже тел-а ми е бил винаги на англ. и незнам, как го водят като име на бг) Сега съм го сложил на пръстов отпечатък, колкото и да не ми е удобен, но поне не почуквам, плъзгам и драскам като луд Big Grin

Явно съм попаднал ама па на егати и бъгавата бройка...Още едно нещо открих - пак след всяко пускане на телефона, времето на загасване на дисплея, телефона сам си го променя на 2мин...Нищо друго не приема, което му сложа, като време...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай

Бъгавата бройка можеш да я оправиш с чист флаш на фърмуер през LG UP примерно. Това с патърна е така, неизбежно е първото плъзгане - опцията е да отключваш с пръстовия или с разпознаване на лице и няма да те притеснява. Яркостта и при мен беше същата с първият фърмуер, след ъпдейта се оправи, но аз съм с двусимовият с HK фърмуер.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Колеги, тези от вас, които са писали на предните страници за проблема с губещия обхват - някакво развитие, решение на проблема? И на  мен ми се случи днес.. Бесен съм... Да се хвърлят толкова пари и на първата седмица още нерви на макс  Bu

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай

След като мина последната актуализация нямам този проблем
Цитирай

(2018-02-19, 22:11:29)techo_87 написа:  След като мина последната актуализация нямам този проблем

И аз нямам проблем с обхвата вече...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

(2018-02-19, 20:21:32)fenato написа:  Колеги, тези от вас, които са писали на предните страници за проблема с губещия обхват - някакво развитие, решение на проблема? И на  мен ми се случи днес.. Бесен съм... Да се хвърлят толкова пари и на първата седмица още нерви на макс  Bu

Виж с коя версия на софтуера си ... Аз съм с последната V11i-EUR-XX и вече нямам проблем с обхвата ... Подмени си сим картата ако си с най новата версия
Цитирай

И аз съм с тази версия на софта...Картата ми е от миналата година от тези 3в1 на вива, уж последните, ама ще ходя да я сменя, въпреки че ме съмнява, ама....

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай

@kiril271, ама не е мой този коментар. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)