Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6
#26

Мисля, че това е единичен случай, както и при другите марки се случва. Проблема с греенето се надявам да са го решили. При мен когато позагрее, рамката е топла, но екрана е много малко загрят.
Дано не се изложат както стана преди.
Цитирай
Аксесоари
#27

Да споделя, че и при мен се появи подобен проблем, но след махане на сд-картата и натискане на всичките бутони едновременно се подкара! Някой знае ли какъв формат е хубаво да бъде форматирана картата за памет?

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

exFAT


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#29

Благодаря, така и го направих и после от телефона форматнах Smile Май проблема е бил от бъг от сд-картата, тъй като и на компа не можах да заредя файловете Sad

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Колеги, някой да е имал подобен проблем с галерията. Ползвам на самсунг уж висок клас 64гб?[Изображение: 01fab5684f811edede808c9b5601fecc.jpg]

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Така, след поредно забиване май излиза, че има проблем със SD-картата. Ще се носи гаранционно, все пак бихте ли ми препоръчали SD-карта 64/32 подходяща за телефона Smile
Цитирай
#32

(2017-08-25, 15:03:17)h3rrfl1ck написа:  Така, след поредно забиване май излиза, че има проблем със SD-картата. Ще се носи гаранционно, все пак бихте ли ми препоръчали SD-карта 64/32 подходяща за телефона Smile

Sandisk си купи мани ги тия самсунги и аз съм имал такива проблеми смени картата   първо и тогава мисли за сервиз
Цитирай
#33

От една година ползвам Sandisk и не съм имал проблем. [Изображение: 10fbc259bf995e858a9447d16c7196ef.jpg]

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#34

Пуснах проверка на компютъра и излезе грешка. А на SanDisk - Ultra microSDXC 64GB модела дали е ок Smile
Цитирай
#35

Би трябвало! Аз, ползвам модела от снимката. Знам, че това са картите с една от най-дъгогодишни гаранции от производителя. Тази от снимката е със седем години, но в БГ естествено ми е продадоха с двугодишна.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#36

Е на тоя модел, където аз питам се води доживотна Big Grin
Цитирай
#37

Тогава вземайте! Не задавайте риторични въпроси!

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#38

Така здравейте колеги! Досега винаги съм ползвал LG от първия ми Optimus 2X. (4хhd.nexus5 и 5х) вече преминах на G6. Телефона е чудесен, донесоха ми го от америка. След като отключихме телефона забелязах следния проблем. Телефона или компанията от където е закупен явно ограничава използването на мобилни данни от някои приложения (фейсбук не се обновява, инстаграм например изписва coudn't refreah feed ,ebay приложението не зарежда, не мога да изпращам мултимедийни файлове снимки и тн.) Общо взето всички инсталирани приложения не работят. А тези като YouTube,gmail.google play работят и мога да свалям и актуализирам приложения.Приложенията не са ограничени в използване на мобилни данни. Когато зареждам от браузъра всичко е наред, мога да пускам телефона като рутер и да се използват мегабайтите. В форума на Xda developers има такава тема с телефони които също са отключени от оператора спринт, но няма решения все още. Моля помагайте!
Цитирай
#39

Това се получава понякога , когато си закачил телефона към компа и след това дръпнеш кабелчето.  Чупи се картата (при по-големи карти по-често)- дава грешка и някои файлове заминават. Ако и пуснете сканиране за грешки в повечето пъти се оправя.
Ако му давате всеки път през Windows -а "безопасно премахване " няма да има проблеми.
Цитирай
#40

Телефона го имам от месец , днес за втори път ми се случва да не може да намери обхват. Влезнах в настройки и дори не ми дава да сменя от 3G на 4G Lte. Рестартирах телефона и се оправи , някой друг с подобен проблем или решение сега след рестарта го смених на 4G защото беше на 3G .
Цитирай
#41

Пробвай да го ресетнеш.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

(2017-09-07, 07:54:23)kiril271 написа:  Телефона го имам от месец , днес за втори път ми се случва да не може да намери обхват. Влезнах в настройки и дори не ми дава да сменя от 3G на 4G Lte. Рестартирах телефона и се оправи , някой друг с подобен проблем или решение сега след рестарта го смених на 4G защото беше на 3G .
Някакви актуализаци за него да си получавал наскоро?

 
Цитирай
#43

След рестарт се оправи. Софтуера е V10t 1ви юли.
Интересното е че се въртеше едно кръгче се едно търси обхват но не намира и в насъройки не ми даваше да промена от 3Г на 4г след рестарта намери обхват и ми даде да го промена.
Цитирай
#44

И на мен ми се е случвало към 2-3 пъти същото от както го имам телефона

Samsung S23+
Цитирай
#45

Вероятно е нещо свързано с картата. Такъв проблем до сега не съм имал. Денят в който взех телефона директно отидох в офис и си поръчах нова карта (от тия, дето се делят на всякакви размери) за да съм сигурен, че няма да има грижи.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#46

(2017-09-08, 09:26:32)methtical написа:  Вероятно е нещо свързано с картата. Такъв проблем до сега не съм имал. Денят в който взех телефона директно отидох в офис и си поръчах нова карта (от тия, дето се делят на всякакви размери) за да съм сигурен, че няма да има грижи.

И аз бих посъветвал при подобни проблеми да се провери и с оператор, не винаги е устройството.
Цитирай
#47

При мен също го има проблема със загуба на обхват. Постоянно го прави и само с рестарт се оправя. Това ми е втори LG G6 и при предишния имах същия проблем. Смених и SIM картата, но няма промяна. На стария ми LG G4 работи без проблем с тази карта.
Имате ли някакви идеи какво мога да направя? В сервиза ми казват, че работи без проблем, така че не мога да разчитам на тях
Цитирай
#48

Проблема с обхвата го имам и аз.Връткат се две стрелкички в кръг и нищо.Рестартирам телефона и се оправя.Почти всеки ден ми се случва.
На Г4 ми се е случвало броени пъти.На Г6 е редовен номер.Мислех да отида в оператора и да искам нова карта,но като гледам какво сте писали,явно няма да има ефект.
Подробност:В интерес на истината,работя на място,отдалечено от града...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#49

Аз пък не мога да задам мелодия за СМС - дори след factory reset. В натройките излиза тази, която съм избрал, но реално просвирва default-ската.
Цитирай
#50

Аз още не съм си сменил картата но проблема е много странен 2 месеца нито веднуж не се прецака обхвата сега тоя месец само 1 път от както го имам 10 пъти . Сега чакам ъпдейт защото си мисля че е софтуерен проблема .Ще помоля всички които имат този проблем да кажат към кой оператор са аз съм на виваком .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)