Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6
#51

Щом е толкова масов може би е от оператора. Трябва да се види за един оператор ли става дума.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

На Виваком съм. Смених картата, но няма промяна. Същата карта работи без проблем на LG G4.
Дано скоро пуснат Android 8.0 и тогава ще видим какво ще се случи. Може да е софтуерен проблем.
Пробвах също така ръчно търсене на оператор, както и WCDMA вместо LTE, но не помогнаха. Другото, което намерих като вариант за този бъг е местоположението. От два дни не съм го изключвал и за момента не се губи обхвата, но е рано още да правя изводи.
Също така отворих сервизното меню със *#*#4636#*#* обаче там не мога да отворя менюто за тест. На други марки телефони пише, че от там може напълно да се спре радиото, което по някаква причина би могло да влияе на обхвата, но при мен изобщо не може да се отвори
Цитирай
#53

На Теленор съм, проблеми с обхвата не съм имал и за миг дори.Перфектно се държи навсякъде за момента.И в града и извън града.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#54

На Mtel съм, нямам никакъв проблем с обхвата.
Цитирай
#55

Същия проблем и при колегите с S8 https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1428973
Май повечето са на Теленор.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#56

Телефона ми е от Мтел. Купих го от тях веднага като го имаха в наличност и като го взех (поръчка онлайн беше), веднага минах през техен офис да си сменя картата безплатно. Не съм имал проблеми с обхвата освен наскоро в региона на ЕКСПО 2000 на Вапцаров. Тогава обаче беше глобален проблем и всички хора около мен нямаха обхват. Не е изключено да има общо с оператора.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#57

Аз съм с Виваком и Теленор - никога и никъде не съм имал грижи с обхвата. Сменял съм тайвански и хонг конгски фърмуери при ъпдейт без фактори ресети - няма проблем с никой от тях.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#58

На Вива Ком съм. Случвало ми се е 5-6 пъти за 6месеца винаги когато съм по села и паланки

Samsung S23+
Цитирай
#59

Моя го хвана ръждата. Постоянно включваше защитата против влага, когато се зарежда и то сух. Дадох го на ремонт и становището беше, че е корозирал порта, а какво ли не го правих да го почистя Big Grin . Странното беше, че зареждаше до 4% и толкова... Оправиха го бързо и сега няма грешка. Smile

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай
#60

(2017-11-23, 16:51:08)sillyrosster написа:  Моя го хвана ръждата. Постоянно включваше защитата против влага, когато се зарежда и то сух. Дадох го на ремонт и становището беше, че е корозирал порта, а какво ли не го правих да го почистя Big Grin . Странното беше, че зареждаше до 4% и толкова... Оправиха го бързо и сега няма грешка. Smile

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Мокрил си го..стабилно..?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#61

Много пъти, но не и в солена вода.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай
#62

Рязко ме отказахте от този телефон! Проблемите продължават ли до сега или след актуализациите има положителен резултат?
Или LG си остава LG!
Цитирай
#63

Защо рязко се отказа?
За мен 3-4 пъти губене на обхвад за 6 месеца не е проблем.
Да не му е уруки на моя мисля че си заслужава всяка стотинка

Samsung S23+
Цитирай
#64

Както казах,работя далеч от населено място и допускам да попадам в сянка,затова да губи обхват...
Но иначе апарата го хвалят,стои солидно в ръката(за разлика от С8 с неговите тънки рамчици),премиум изпълнение с материалите,софт-а ми допада...Не го отхвърляй,най-малкото,рязкото извъртане е предпоставка за сецване,осаждане,прищипване на нерв,разтягане на мускул... Big Grin
Недей така рязко.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#65

Аз не можах да разбера какви проблеми има телефона до момента.Всъщност,интересното е че телефона почти няма проблеми/дефекти предвид историята им с G4/V10/5X.Ако си мислиш,че на друг апарат не може да ти се изгуби обхвата за момент то не знам какво точно очакваш..но телефона е много добър за парите си.Поне аз така мисля.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#66

(2017-11-27, 20:05:18)stugutka написа:  Рязко ме отказахте от този телефон! Проблемите продължават ли до сега или след актуализациите има положителен резултат?
Или LG си остава LG!

LG си остават LG - много по-иновативни и скромни на цена. Не са за неграмотни, за батки, за кифли. Не го пиша насочено към теб, на теб мога да кажа, че е страхотен модел и ако вървят в същия дух, през 2018-а ще отнесат конкуренцията с G7 и V40.
Цитирай
#67

Този модел за момента се държи мъжки. Времето с него буквално отлита а аз все така съм крайно щастлив, че си го причиних това притежание. Никакви бъгове до момента, солидна сглобка, прекрасна камера (в ръчен режим, на авто не е цвете вечер), чудесен екран, батерията се държи перфектно. 7 месеца откакто го ползвам, без да го хаквам, доизкусурявам и подобни. Извадих го от кутията, настроих си го и си го ползвам до сега. Не съм връщал фабрични настройки и не усещам да има тази нужда. LG са се справили страхотно с този телефон и той е онази стъпка, от която имаха нужда за да си върнат доверието на клиентите. В моите очи го постигат. Догодина вярвам, ще са още по!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#68

Някой да има проблем със стъклото на камерата? Или е някаква партенка?
https://www.youtube.com/watch?v=dChIbwDm5E4

Евентуално решение:

https://www.witrigs.com/oem-camera-glass...stro-black
Цитирай
#69

Срещал съм го на няколко места това.Твърде вероятно фабричен дефект от завода.Като се замисля пък от друга страна самото стъкло на камерите е самостоятелно..как се троши така без напрежение и без удар?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#70

Според мен е чукнат защото LG са от малкото модели за 2017 които камерата е наравно с корпуса...Не ми харесват релефни камери поне на мен
Цитирай
#71

Преди 3 дена се сдобих с LG G6 32GB. Работя основно с bluetooth handsfree, но не чувам тона на звънене на телефона
в слушалката, а само тона вграден в слушалката. При Самсунг Галакси С7 с Андроид 7.0 тона на звънене се чува и с най простият вариант на bluetooth handsfree примерно Plantronics PLT_ML20. Пробвах и с Plantronics Voyager Edge ефекта е същият. Въпроса ми е дали има настройка или приложение за прехвърляне на тона на звънене в bluetooth handsfree или това е липсваща функция при LG G6?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай
#72

Здравейте
След последния ъпдейт, имате ли проблем с 4G в роуминг?
Приятел се оплака, че в Гърция няма 4G при нито един от техните оператори, а преди ъпдейта, всичко е било ОК.
Цитирай
#73

Здравейте, от вчера имам телефона,но не могада отговоря като доближа до ухото.Сензора за близост е включен яркоста се намаля но при обаждане не става.И може ли да се ползва само с отпечетък без други защити?
Цитирай
#74

Пуснал ли си го от настройките? Не можеш трябва освен отпечатъка да има алтернатива.
Цитирай
#75

Да от настроиките всичко е пуснато и пак неще.За скенера разбрах.Да питам и друго някои ползва ли гугал асист и как се писка?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)