Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

От офиса на ЛГ България а те май я бяха извикали от мост компютърс.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари

Колеги,телефона спря да вибрира .. от раз, рестартирам го, тествах от скриотот меню и к*р .. нищо не става. Някакви идеи какво да правя?

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

(2019-03-26, 15:39:29)Fatall1ty написа:  Колеги,телефона спря да вибрира .. от раз, рестартирам го, тествах от скриотот меню и к*р .. нищо не става. Някакви идеи какво да правя?

  Big Grin направи му хард ресет, или купи моя.
Цитирай

Аз така да си измрънкям. От телефончето няма да се оплаквам, ама ще се оплача от простотията си. Бутнах го онзи ден от пейката и му счупих екрана. Не е много, ама ме е яд. За ремонт в официалния сервиз колко биха ми искали?

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Може би около 200лв с труда според мен.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Колеги, телефона пак ми се бъгна , ама не за няколко часа или ден два, а за 3 дена вече.. изписва ми при зареждане,че USB порта е мокър ли влажен ли кво там.. и ми казва да извадя кабела, след вадене и пъхане към 15 пъти, накрая тръгва и се зарежда, но веднага след като го заредя и махна кабела,отново показва тва тъпо съобщение .. другото което е,че батерията пада МЕГА бързо .. с малко ръчкане за 5-6 часа я няма.. това стана откакто взе да изписва ТЪПОТО съобщение за влага в порта.. някакви идеи какво да направя, освен хард ресет?

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

При мен преди няколко дни се появи това съобщение за влага за първи път и с всеки ден все повече се появяваше, ръчках уж в порта да го изчистя, но не изчезна. Накрая сложих порта под чешмата, после поиздухах и оставих на слънце да изсъхне и оттогава не се е обаждало. Smile
Цитирай

И аз се оплаквам от простотията си... Преева ми се говорителчето. Стъргах с ъглошлайфа цял ден и са се набили стружки. Измих телефона с душа, с надеждата да извадя гадостите, но явно съм ги набил още по-навътре. Сега звукът е гаден и гъгнещ. Чудя как да го оправя...

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Моят телефон е купен декември 2018,батерията пада за около 3 часа сот.Забива и 2-ти ми се рестартира,от само себе си.Днес го връщам за ремонт,защото мисля ,че не е нормално.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробва ли хард ресет да направиш?
Цитирай

Да ,това беше първото нещо,което направих,дори през lg bridg го пуснах за поправка,и пак никаква промяна.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес ми пристигна Лг-то,точно 24 дена минаха,на гаранционния лист пише само PBA-MAIN,какво ще рече това ?

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Смяна на дънна платка според мен.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ясно,благодаря,ще видя в последствие какво са направили тия от сръчко.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако е смяна на дънна платка, то и IMEI-я е нов и трябва да е написан в гаранционната карта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ами не е написан ,само това пишеше което писах в предния пост.Батерията пак не издържа,повече от 3:30ч сот не може да направи.Но поне на този етап не грее като преди.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Привет колеги приятел ми донесе от САЩ LG G6 версия H871. Телефона работи с карта на Теленор няма проблеми никакви с  мобилните данни подържа 4Г но андроида няма опция за български език. Има ли начин да се направи андроида на български език.
Цитирай

Здравейте!
Имам следните проблеми на g6 H870DS двусимов 64гб версия
1. AOD не се показва. Включвам изключвам няма никой. Рестартирах и пак същотото. Не съм правил хард ресет и не ми се прави ако мога да го избегна.
2. Излиза ми съобщение, че пръстовят отпечатък не функционира и да рестартирам. Правя го и после пак същотото.
Ако някой може да помогне с решение ще съм благодарен!

Samsung S23+
Цитирай

Здравейте,
Имам едно старо LG G7, но имам проблем не иска да ми се пусне блутута и след хилядите опити, понякога се включва и като му дам да се свърже и директно ми се изключва.
Моля ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна
Цитирай

(2021-01-24, 15:57:26)gabiiliewa написа:  ...
Имам едно старо LG G7...
Форумът е за G6 Wink

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gamma за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)