Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло ...
#26

Тия са за убиване, при производствена цена от 304$, как ще искат 700 лв. за смяна на дисплей. Че това е почти 50% от цената, на която е купен. Ай разбирам 300-350 лв. с труд, ама такива високи цени. Мисля си, че нарочно измислят подобни цени, за да може да си купи човек направо нов телефон.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ценообразуването не е толкова просто. Производствената цена е едно, а пазарната цена на телефона е съвсем друго защото:
Как според Вас се калкулира цената за проектирането на телефона по него работят стотици спецове с не малки възнаграждения.
Как според вас се плащат софтуерните поддръжки на устройството (от цената на телефона разбира се)
Това се отнася и по отношение на отделните компоненти. За всеки един телефон който ще излезе на пазара след година по него се работи усилено сега в момента!
Цитирай
#28

Само не разбрах, как патенти,софтуер и т.н. може да докара до 700 лв. смяната на новн екран, което е почти 50% от крайната цена в България.
Цитирай
#29

За пореден път казвам, 475 лева е смяната на екрана в официалния сервиз. Той се намира в близост до скай сити софия. Гаранцията продължава след смяната му. Ако имате проблем с оператора, го прескачате и си ходите в сервиза.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#30

(2017-06-26, 16:57:24)denisvelev написа:  За пореден път казвам, 475 лева е смяната на екрана в официалния сервиз. Той се намира в близост до скай сити софия. Гаранцията продължава след смяната му. Ако имате проблем с оператора, го прескачате и си ходите в сервиза.
Може ли името и адреса на този сервиз
Защото съм звънял във всичките в София за смяната на s7a и дори и за него цената беше 620лв

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#31

Сервиза е К&K

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай
#32

Обадих се в оторизиран сервиз на самсунг говорих с тях. 102 лева S8+ за гръбче да се смени. Става за ден и гаранцията остава!!!
Цитирай
#33

(2017-06-26, 17:16:14)zlobich написа:  Сервиза е К&K

*******************
Кой изпи бирата?
Съмнявам се, че това е цената ако този е сервиза, както казах за S7A ми дадоха от там оферта за 620 лв с ддс

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#34

Това е сервиза там

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай
#35

(2017-06-26, 18:13:27)OGIER написа:  Съмнявам се, че това е цената ако този е сервиза, както казах за S7A ми дадоха от там оферта за 620 лв с ддс

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

Много си мнителен. Долу-горе това е цената, дисплея на чистата 8ца е по-евтин от този на С7Е незнайно защо, но е реалност.

POCO F1
Цитирай
#36

Имам приятел в сервиза там (сръчно/ к&к) и това е цената с работата 475лева.да за ес 7 едж е по-скъп, по последни данни е 580лева. Престанете да коментирате глупости. И мен не ме кефи тая цена, но няма как да е за 0 лева.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#37

(2017-06-24, 16:57:06)smiley написа:  Няма как да му кажат такова нещо, понеже едното няма общо с другото.
Същото е с руута. Ако отидеш в сервиз с хардуерен проблем и руутнат телефон, освен ако от сервиза не могат да докажат че проблема е в следствие на руута, тогава са длъжни да ти оправят проблема.
Демек ако успеят да докажат че червенеенето/ бърн-ина е в следствие на удара (което е невъзможно), тогава имат правото да му откажат гаранция. Иначе просто ще си го мотат.

Но 700 лева за смяна на екран е безумие. Ако трябва ще си го сменя сам или ще го гледам така, но цените които искат са ненормлани.
заради рут ми върнаха телефон с примигащ на половина дисплей и ми искаха 429 лв извън гаранционно казах им че от рут няма как да стане това но срещу вятъра можеш ли да пи***ш
Цитирай
#38

И моето замина,от 50 см падане на плочки(беше с нано протектор).Звънях на КК искат ми 480 лв.
Цитирай
#39

Човек и добре да живее ... счупва му се стъкления протектор. Нямам идея как се е случило - докато шофирам и си е стоял в чантата, без да има нищо твърдо наоколо. Чукнато е ръбчето на надлъжния ръб на протектора. Изглежда, като удар в точка. Има и пукнатина, като косъм от чукнатото навътре. Затвърди се мнението ми, че трябва да си взема текстилен пауч и вече поръчах един Big Grin . Малко след дъжд качулка, но все пак "навреме"  Lol

Въпросите ми са около смяната на протектора и бих се радвала на Вашите съвети. Има ли риск да надраска стъклото, докато стои така спукан отгоре? Предполагам, че е желателно, незабавно да отида и да го сменят. При свалянето - предполагам ще са внимателни, но има ли риск от повреждане на дисплея? Колебая се дали да отида да свалят протектора и сложат нов там, където ми поставиха настоящия, защото съм доволна как ми го поставиха или е по-добре в сервиз. В сервиза може да им стане смешно, че отивам за такова нещо.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#40

Според мен няма смисъл да ходиш в сервиз, щом си доволна от поставянето и протектора отиваш направо където са го поставили...и ако не е тайна къде е това?
Цитирай
#41

Благодаря ти за съвета Smile Handy в The Mall - намира се до централния вход. Понеже имаше няколко човека (персонал), момичето, което ме обслужи и от което съм доволна, е по-налята брюнетка с къдрава дълга коса и не е висока. Ще отида пак там, тъкмо ще видя точно какъв протектор слагат Smile

Ето снимка, на която се вижда поражението:


Прикачени файлове
.jpg 1.jpg Размер: 90.32 KB  Сваляния: 176

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#42

При представянето на телефона имаше инфо че телефона ще се предлага с услугата Samsung Guard S8.Това значи по-бързо решаване на проблеми,онлайн комуникация с клиенти които имат даден проблем и най-важното в случая,една безплатна смяна на дисплея при счупване.Нищо не пречи да питате.Незнам последната услуга дали се предлага в нашата страна.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#43

Здравейте. Цените за дисплей за Samsung Galaxy S8 G950 и Samsung galaxy S8 Plus G955 са по-ниски от стария модел Samsung Galaxy S7 Edge. Разликата е около 100лв. Разбира се дисплея е комплект с лайсната и бутоните, но тук USB не присъства. То е отделно. При S7 Edge дисплея е комплект с рамката, бутоните и USB захранващ модул със сензорните бутони. Поздрави МЛР Сервиз. Smile
Цитирай
#44

Да се допълня - мацката се казва Нина, обаче беше в отпуск, а и нямаха в наличност протектора, който предпочитам - с черния борд, та утре ще отида пак. 
Обаче - извадих друг късмет - в съседен магазин за бижута  - мернах калъф, който ми заспа на телефона с Клиър Вю-то. Много съм доволна - празно няма. Не съм очаквала, че в такъв магазин ще открия такъв продукт  Big Grin

[Изображение: 17814692.jpg]

[Изображение: 17814695.jpg]

[Изображение: 17814696.jpg]

Предпочитах черен, но карай, поне да не се тревожа, като ми пребивава в чантата Smile Този, който поръчах от алито и той една шарения, но да има какво да пази сега, с времето все ще ми хареса нещо изчистено Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#45

А къде отиде чара на телефона Smile

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#46

В чантата не ми трябва чар, а сигурност  Big Grin  Аз като го оставя на бюрото - няма да ми стои в калъфа  Tongue  Въпросът е да стигне до там здрав  Cool

Все още ми е мистерия как се е случило. В чантат аняма нищо, нищо твърдо. Допускам и че е възможно някой да е опитвал да го отключи, докато спя и да е станала белята. Пък аз да не съм забелязала сутринта, а после в колата. Дали има къде да видя опитите за отключване?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#47

Няма къде да се видят опитите за отключване, но след 5я грешен заключва за 30 сек, след следващият за 5 мин и така ги увеличава
А самата чанта от плат ли е, защото ако е чукната някъде докато я носиш е възможно, от снимката изглежда че ударът е концертиран, като в ръб или нещо остро

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#48

Голяма кожена чанта, дебела кожа. Със ставането - го слагам в чантата. После - направо в гаржа и колата. Ами, здраве да е ...  Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#49

(2017-07-04, 09:10:16)divna написа:  Човек и добре да живее ... счупва му се стъкления протектор. Нямам идея как се е случило - докато шофирам и си е стоял в чантата, без да има нищо твърдо наоколо. Чукнато е ръбчето на надлъжния ръб на протектора. Изглежда, като удар в точка. Има и пукнатина, като косъм от чукнатото навътре. Затвърди се мнението ми, че трябва да си взема текстилен пауч и вече поръчах един Big Grin . Малко след дъжд качулка, но все пак "навреме"  Lol

Въпросите ми са около смяната на протектора и бих се радвала на Вашите съвети. Има ли риск да надраска стъклото, докато стои така спукан отгоре? Предполагам, че е желателно, незабавно да отида и да го сменят. При свалянето - предполагам ще са внимателни, но има ли риск от повреждане на дисплея? Коле*ая се дали да отида да свалят протектора и сложат нов там, където ми поставиха настоящия, защото съм доволна как ми го поставиха или е по-добре в сервиз. В сервиза може да им стане смешно, че отивам за такова нещо.

Ох,Боже.... Тук коментираме счупен ЕКРАН за който искат пари,колкото един нов телефон, а госпожата се оплаква,че си счупила протектора  Yikes Bu Да ти имам проблема, ако искаш направи и нова тема да споделиш мъката си.
По темата- аз също изтървах моя С8 на плочки и нито кейс, нито стъклен протектор помогнаха-екрана е счупен. В сервиза на Самсунг във Варна ми казаха цена 580лв. Предстои ми пътуване до САЩ след 4 месеца и се чудя дали да изчакам и да го оправя там,защото разбрах,че цената е около 250-300долара,което всъщност не е кой знае каква разлика. Или да стоя и да го гледам така,колкото и да ми е неприятно, но да беше на 1 година разбирам... а той,миличкия-на месец  Undecided Undecided Undecided Undecided
Цитирай
#50

(2018-01-09, 09:08:58)Dollie написа:  Ох,Боже.... Тук коментираме счупен ЕКРАН за който искат пари,колкото един нов телефон, а госпожата се оплаква,че си счупила протектора  Yikes Bu Да ти имам проблема, ако искаш направи и нова тема да споделиш мъката си.
По темата- аз също изтървах моя С8 на плочки и нито кейс, нито стъклен протектор помогнаха-екрана е счупен. В сервиза на Самсунг във Варна ми казаха цена 580лв. Предстои ми пътуване до САЩ след 4 месеца и се чудя дали да изчакам и да го оправя там,защото разбрах,че цената е около 250-300долара,което всъщност не е кой знае каква разлика. Или да стоя и да го гледам така,колкото и да ми е неприятно, но да беше на 1 година разбирам... а той,миличкия-на месец  Undecided Undecided Undecided Undecided

Спукано ли е, или е на сол? Мен лично ще ми вади очите и най вероятно ще го оправя веднага, но за теб незнам. Разликата в парите не е голяма така че да не стане по зле положението моя съвет е да го отремонтират тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)