Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло ...
#51

(2018-01-09, 09:08:58)Dollie написа:  Ох,Боже.... Тук коментираме счупен ЕКРАН за който искат пари,колкото един нов телефон, а госпожата се оплаква,че си счупила протектора  Yikes Bu Да ти имам проблема, ако искаш направи и нова тема да споделиш мъката си.
По темата- аз също изтървах моя С8 на плочки и нито кейс, нито стъклен протектор помогнаха-екрана е счупен. В сервиза на Самсунг във Варна ми казаха цена 580лв. Предстои ми пътуване до САЩ след 4 месеца и се чудя дали да изчакам и да го оправя там,защото разбрах,че цената е около 250-300долара,което всъщност не е кой знае каква разлика. Или да стоя и да го гледам така,колкото и да ми е неприятно, но да беше на 1 година разбирам... а той,миличкия-на месец  Undecided Undecided Undecided Undecided
Сега, ако кажеш, че телефона е на изплащане идилията ще е пълна?
Свидят ти се 500 кинта за ремонт?

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай
Аксесоари
#52

@Dollie

Ако е гаранционен в БГ по добре тук да се смени и ще продължи гаранционното обслужване. Телефонът не струва 580лв., но за съжаление цената за смяната е такава. И нека не забравяме, че стъкления протектор не прави екрана ни безсмъртен Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#53

(2018-01-09, 10:03:46)zlobich написа:  Сега, ако кажеш, че телефона е на изплащане идилията ще е пълна?
Свидят ти се 500 кинта за ремонт?

На изплащане е, проблем ли има?
И да предвид,че е с кейс,стъклен протектор и счупването е в ъгълчето на извития екран (който изобщо не харесвам но при С8 нямаме друг избор) и като цяло за телефон на няма и месец ,да-не ми се дават 600 лева за ремонт. Вие може да не си цените парите, но аз го правя и искам да избера най-изгодния вариант. 
Моя съвет е да отидете в някой друг форум да се изтъквате щом сте толкова "ларж" Smile)) И ако сега ми кажете заучените фрази като "Не си купувай такъв телефон,ако не можеш да си позволиш ремонта" си го спестете. Имам редица причини да избера да си купя този телефон и въпреки,че пазя телефоните си като очите си и издържам по 3 години с тях- понякога "чудесата" се случват.

(2018-01-09, 11:20:58)pockobg написа:  @Dollie

Ако е гаранционен в БГ по добре тук да се смени и ще продължи гаранционното обслужване. Телефонът не струва 580лв., но за съжаление цената за смяната е такава. И нека не забравяме, че стъкления протектор не прави екрана ни безсмъртен Smile

Така е! Благодаря за съвета! Ще го сменя тук при първа възможност Smile
Цитирай
#54

Моя съвет е да го смениш в Сръчко. Бях в твоята ситуация, пак с телефон на 1 месец. Смяната отнема 1-2 дни и си запазваш гаранцията и водоустойчивоста. Освен това цената е 480 лв, а не 580.
Цитирай
#55

(2017-07-04, 10:49:44)007 написа:  При представянето на телефона имаше инфо че телефона ще се предлага с услугата Samsung Guard S8.Това значи по-бързо решаване на проблеми,онлайн комуникация с клиенти които имат даден проблем и най-важното в случая,една безплатна смяна на дисплея при счупване.Нищо не пречи да питате.Незнам последната услуга дали се предлага в нашата страна.

Има самсунг premium care на цена от 11.99 на месец което ти дава правото на 2 пъти да ти сменят телефона при повреда ако случайно го изпуснеш, при ремонт ще си с приоритет и имаш достъп до customer service услугите 24/7 като ще разговаряш с реален човек а не робот понеже си специален клиент. 2 години е цялата удължена гаранция.
Цитирай
#56

(2017-06-24, 16:57:06)smiley написа:  Но 700 лева за смяна на екран е безумие. Ако трябва ще си го сменя сам или ще го гледам така, но цените които искат са ненормлани.
Безумни са хората дето си взимат такъв телефон а нямат едни седем стотака за стъкло.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#57

Защо мислиш, че да не даваш и да нямаш е едно и също?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#58

(2018-01-18, 23:49:07)ickyyy написа:  Има самсунг premium care на цена от 11.99 на месец което ти дава правото на 2 пъти да ти сменят телефона при повреда ако случайно го изпуснеш, при ремонт ще си с приоритет и имаш достъп до customer service услугите 24/7 като ще разговаряш с реален човек а не робот понеже си специален клиент. 2 години е цялата удължена гаранция.

11.99 ЛЕВА ли ? И къде е тази услига, къде плащаш, къде го носиш после за смяна ? Може ли малко повече инфо  Huh Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#59

И на мен ще ми е интерсно да разбера. Когато купувах телефона, със сигурност тази услуга я нямаше за България, а само за САЩ и Великобритания.
Цитирай
#60

(2018-01-19, 10:47:20)OGIER написа:  11.99 ЛЕВА ли ? И къде е тази услига, къде плащаш, къде го носиш после за смяна ? Може ли малко повече инфо  Huh Cool

В долари е цената поне аз това видях в самсунг. А те операторите не предлагат защото услугата си е към самсунг. И поне при лаптопите и други части вече гаранциите са международни или поне се стремят да ги водят за такива. И в България трябва да го има и общата цена е или 99 долара ако платиш на веднъж или месечно по 11.99.

ауу вярно аз съм го гледал в някой сайт или за америка или за англия най вероятно. Както обикновенно в българия половината екстри и услуги липсват.
Цитирай
#61

На мен ми предлагаха нещо такова от мтел като го взимах, ама помня ли вече какво точно беше, мина почти година. Може би не е било точно същото, но имаше някакви такива опции и тук
Цитирай
#62

Чудно ми е защо в официалния сервиз в София вземат 480 лв за дисплей,а в същия тук във Варна искат 580 лв....
Може би слагат някакви по-специални....знам ли ...

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#63

Да не си с S8+? Може неговото да е по-скъпо.
Цитирай
#64

Съдейки по-подписа.. е със S8+..
Логично... дисплея е по-голям... респективно, по-скъп..

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#65

Ами в Сръчко и Булграм цената също различна за един и същ модел, а 2-а сервиза са официални.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#66

(2017-06-22, 13:54:26)JinksSs написа:  Здравейте.
Вчера си изтървах телефона на плочките вкъщи. Счупи му се стъклото. Препоръчайте ми какво да направя. Сервизи, от които сте доволни и т.н. Каква ще е цената според вас?
Благодаря предварително.
Ako приемем че пукнатините са такива, че няма да се разрастват и стъклото ще държи, а тача работи.. Не е ли по добре да се 'замрази' пукнатината с лак за нокти или лепило?
Така решаваме два казуса - козметичен и стабилизиращ..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)