Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лед нотификации
#1

От 2 седмици съм с С8 и още не съм видял никакви нотификации :Sadито по рамката нито индикатор...а уж всичко е включено.
Освен ако не трябва да изключа АИО екрана ?

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона трябва да е по стъкло...това за рамките. Леда трябва да работи. Сложи си Light flow.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

След последният ъпдейт когато получа смс си работи и Light Flow, дори екрана да гледа нагоре.
Цитирай
#4

(2017-06-22, 15:36:38)felipe написа:  Телефона трябва да е по стъкло...това за рамките. Леда трябва да работи. Сложи си Light flow.
Моята рамка си бачка и без да е по стъкло  Smile
Цитирай
#5

Как така си бачка и без да е по стъкло?Между другото някой да знае за програмка за еджовете ,караща ги да светят при различни събития(примерно нотификации от месенджър и други програми) на загасен екран и телефона да е по гръб Cool,днес доста време търсих в гугъл плей и не можах да намеря,иначе ще е много ценно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#6

Пробвай NoLED.

 
Цитирай
#7

Ха...и при мен заработи когато е по гръб телефона,готино е ,но искам така да е постоянно, докато не видя нотификацията,ще търся програмка,питах във 4pda ,ама явно руския ми е твърде лош и никой не ме отрази Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#8

При мен без нищо допълнително рамката си работи по гръб.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2017-06-24, 14:39:41)felipe написа:  Как така си бачка и без да е по стъкло?Между другото някой да знае за програмка за еджовете ,караща ги да светят при различни събития(примерно нотификации от месенджър и други програми) на загасен екран и телефона да е по гръб Cool,днес доста време търсих в гугъл плей и не можах да намеря,иначе ще е много ценно.

Аз сложих Edge Lighting, 5 лв и нещо от Гугъл Плей. Ето тук е обяснено за него https://forums.androidcentral.com/#mn_p_lc Леко замотаващо обяснява г-н Електроинженера, но в самото приложение има тюториал и те води, а накрая те праща и към настройките на телефона, където също трябва да се пипне. Имам чувството, че доста по-накратко може да се обясни - с няколко изречения.

При мен на превюто светка всякак, на всяко приложение можеш да присвоиш отделен цвят, дебелина, къде да свети (по кой ръб). Обаче в действие не ми се получава. Дали иска рестарт или аз съм много уморена. Няма да настоявам повече за тази вечер. Ще гооставя да отлежи и утре ще си поиграя пак.

Има и опция - извън приложението - да избереш контакти - и за тях светенето да е в различен цвят. Но не знам дали ще се съвмести с приложението.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

Точката нй-горе светна :Smile Обаче рамката свети само докато ми звъни някой не и после. Мислех, че премигва цялата рамка както навремето правиха на Сони рамките под дисплея

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай
#11

Хубаво ще е еджовете да примигват като известие за пропусната нотификация.
Иначе Дивна в описанието на твоята програма пише, че използва проксимити сензора и работи само, когато телефона е по екран, което е тъпо, какво са се хванали за това не знам, кой си държи телефона по екран.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#12

Light Manager - LED Settings, не върши ли работа? Безплатна, при това.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#13

(2017-06-27, 09:00:17)petio_venkov написа:  Light Manager - LED Settings, не върши ли работа? Безплатна, при това.

Виж какво са написали Smile

NOTE: Some Samsung Galaxy S8/S8+ users reported that their LED had broken after using any LED controlling app. You are advised not to install this app on S8/S8+ for now. (Update: This issue had already been fixed with the latest Samsung firmware XXXXXXAQF7.)

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)